Biri yanınızdayken tuvaletinizi yaptığınız oldu mu?

tuvalette ya da mecbur kaldığınız zaman dışarda siz tuvaletinizi yaparken yanınızda sevgiliniz veya bir arkadaşınız oldu mu? başkası bakarken özellikle küçük tuvaletinizi yapabiliyor musunuz? yoksa ben mi çok utanıyorum

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• pisuvarayapamadığım için arkadaşlarımla yeterince alay konusu oluyorum :D

Göstermekten mi korkuyorsun demekten,yemeyiz merak etme diyene kadar espiri döndü ama yapamıyorum bende.

5 dakk önce ilişkiye girdiğim kız arkadaşım baksa bile olmaz mümkünatı yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• kardeş biz erkekler birbirimizi çok idare etmişizdir çoğu zaman .ayakta yaptığımız için küçüük tuvaletimizi sorun olmaz genelde .büyük yapmak içinde uzaklaşmak gerekli bayaaa .siz kızlar bizim gibi olamassınız sizin utanmanız normal .ya ne boktan soruydu buda yaaa kız sende başka sorumu bulamadın .

0|0
    0|0
  • Banyoda sigara içip kafayı çeken bir sevgilim vardı, onun yanında çok rahat yapardım... dadsa

Kafa kızdı.

0|0
    0|0
  • tuvalet yapmanında b.kunu çıkarttınız hani

1|0
    0|0
  • Hala seni çişe götürüyorlarsa durum vahim.

0|0
    0|0
  • Biz erkekler olarak bazen bunu erkeklerin birliği şerefine oldukça rahat biçimde yaparız. Sıkıntı yok. Hatta ayakta sohbeti bile iyi gidiyor.

0|0
    0|0
  • Bu durum erkekler ıcın problem degıldır yaparda utanmaz heleki kucuk olanı :D ama bayanlarda sanmıyorum aynı sekılde olucagını :D

0|0
    0|0
  • biz genelde toplca yapıyoruz hiç tanımadıklarımızla bile en lüks otellerde avmlerde vs yanyana psivuara bile yapıyoruz sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Biz hiç tek yapmıyoruz

0|0
    0|0
  • ben yolu işaretledigi mi bilirim akan trafikte

0|0
    0|0
  • Mahallecek toplanıyoruz işemeli sıçmalı ayin yapıyoruz evde haberin yok mu ?

1|1
    1|0
  • biz erkekler hep birlikte yapıyoruz zaten. bazen sohbet bile ederiz, selamlaşırız.

0|0
    0|0
  • Beraber kafaları çektiğim tüm erkek arkadaşlarım, ve sevgililerim.

0|0
    0|0
  • Hee hatta tuvalete kucak kucaga oturuyoruz herkez 5 cm ileriye oturup bacak arasindan birakiyo

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir erkeklerin genellikle öyle bir sıkıntısı olmaz

0|0
    0|0
  • çok yapmışımdır.yanımdada yapan çok olmuştur.

0|0
    0|0
  • biz erkekler için sorun olmaz bu yani bir fermuarı açar ayakta hallederiz bayanlar açısınedena dışarda zor tabi...

0|0
    0|0
  • 5-10 kişi toplanıp yaptık :D

1|0
    0|0
  • sevgilimle duştayken de yaptım. bunun üstüne yoktur herhalde :d

0|0
    0|0
  • cinsiyetine bağlı eyer bayansan utanman normaldir eyer erkeksen sorun yok koy ver gitsin

0|0
    0|0
  • 3 arkadaş dolaşıyorduk tuvaletlerden çok uzaktık bir köşeye bıraktım onlar yanımdayken ajskkaksja

0|0
    0|0
  • tuvaley fantazisi kalmıştı

0|0
    0|0
  • Utanman normal, bende utanırım.

0|0
    0|0
  • sen sakın erkeklerin yanında yapma. ben sevgilimin yanında yaptıydım ve o da arkasını döndü

0|0
    0|0
  • biz erkekler için kolay ama siz kızlar için zor bir durum gerçekten...:)

0|0
    0|0
  • ne kadar iğrenç soru varsa hep kızlar soruyor.kızlardan tiksinmeye başladım.

0|0
    0|0
  • kesinlikle sen çok utanıyorsun, bizler özellikle büyük tuvaletimizi kalabalık ortamlarda yapmaya alışkın insanlarız. şahsen ben küçük tuvaletimide sokakta agaç diplerine bir ayağımı kaldırarak yapıyorum. boylelikle hep çişimi yapıyorum hemde bölgemi belirlemiş oluyorum. milli bayramlardada apartmanca büyük tuvaletimizi yaparak bayramlaşıyoruz.

0|0
    1|0
  • eski sevgililerimden bazıları çiş yaparken beni izlemek istiyordu, isteyeni kırmıyordum.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım büyük tuvaletimi yaparken yanimdaydi,sonra kokudan zehirlendi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• soru sormanında cırığını çıkarttınız cidden

hiç soru soramıyosan bana de ben bulurum sana yeterki saçma sorma

0|0
    0|0
  • Yanımda birisinin ne işi var ? Orda rahat bıraksınlar bari..

0|0
    0|0
  • Çift olarak birtek oraya gitmediğimiz kalmıştı zaten. Allahım sana geliyorum.

0|0
    0|0
  • hayır.Kocaman hatunum be asdfghjkl

0|0
    0|0
  • sevgilim benim yanımda yapar büyüğünü bile.

kokusu hoşuma gidiyor. ondan gelen herşey hoşua gidiyor <3

0|0
    0|0
  • Olmuştu tabi benim olduğumu unutup pat içeri girmişti şaşkın ördek yavrusuna benziyordum daha çok ama aramızdaki bağ farklıydı ki eski sevgilimle sorun olmazdı.

0|0
    0|0
  • Manyak mısınız ya?

1|1
    0|0
  • yok hatta biz üstüste yapıyoruz kuul oluyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...