Sevgiliniz alışveriş hastası ise ne yaparsınız?

alışveriş yapmayı çok seven, 40 tane mağaza dolaşıp hiç bir şey beğenmeyen, alınan giysiyi aldığına pişman olan başka baksaydık belki daha güzelini bulurduk diyen, mümkün mertebede ne alınacaksa en pahalı olanını almak isteyen maymun iştahlı bir sevgiliniz olsa ne yaparsınız?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• O 40 mağazaların hepsini teker teker kafasına geçirmezsem banada bebisim4662 demesinler :D kafayı yerim ya ben hiç sevmem öyle boş boş gezmeyi hoşuma giden birsey varsa alırım yoksada çıkar giderim...10 saat bakindikca sanki gökten başka kıyafetler düşecek tövbe tövbe bı göz at yoksa çık su mağazadan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Onunla alışverişe çıkmamayı tercih ederim ...

0|0
    0|0
  • onunla asla alışverişe gitmem..

0|0
    0|0
  • Çıldırırdım zaten bir şey almazsa da saatlerce bakan insanlara kızıyorum.

0|0
    0|0
  • gezmem tek kelimeyle...

ben kendim zaten öyle biri değilim olanı da sevmiyorum uyum sağlayamam sıkılırım bırakırım orda.

0|0
    0|0
  • Kendine müslüm değilse sorun yok.

0|0
    0|0
  • ona eşlik ederdim

0|0
    0|0
  • kendi parasını harcasın

0|0
    0|0
  • katlanamam.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aldığı kıyafetleri ağzına ağzına parçalanıncaya kadar vururdum. dua etsin ayakkabıda böyle bir hata yapmasın lakin ayakkabının parçalanması uzun sürebilir...

0|0
    0|0
  • ayrılırım usta sevmem bi mağazada 30 şeye bakıp almadan çıkan tipleri en nefret ettiğim olaydır ..

0|0
    1|0
  • kendi haline bırakırım..

0|0
    0|0
  • maymun istahli bir kadina tahammul edemezdim, para idaresini bilmeli en azindan

0|0
    0|0
Yükleniyor...