Yürüyerek zayıflamak?

Günde 20000 adım atıyorum yaklaşık 2-3 saat yürüyorum sabah akşam öğlende oluyo tabiki. Ama yiyorumda sağlıksız şeyler değil mercimek çorbası, karnıyarık şu bu sebze türü şeyler sabahta haşlanmış yumurta iki dilim kepek ekmek yiyorum bu kadar yememe rağmen yürüyüşte yaparsam kilo alır mıyım?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• yaptığın şey çok yanlız , kilo vermenin prensibi ; yani doğru olanı yağlardan kilo vermendir bayanlarda neredeyse %20 civarlarındadır yağ oranları. Vücudumuz enerji olarak ilk önce şeker=karbonhidrat=glukojen depolarından kullanır. Eğer sen aç karnına günde 15-30 dakika tempolu yürüyüş yaparsan vücut aç olduğu için glukojen deposundan değil , yağlardan yemeye başlayacaktır olay bu kadar basit. Günde aç karna 15-30 dakika arası tempolu yürüyüş ;) . Bol şans.

0|0
    0|0
  • overtraining olabilirsin

0|0
    0|0
  • 20K mi? 70 cm olsa adımın 14Km yapar ki imkansız..

0|0
    0|0
    • Alta foroğraf attım

• Okulu yürüyerek gidip geliyorum yahu daha nolsun 😄 Gidiş 55 dk geliş 55 bide akşam çıkıyorum 1 saat koşu yolunda yürüyüşe bide oraya git buraya git market şu bu derken oluyo işte

• e yavrum o işte 3 saat olmuyor o zaman :) günde 20000 adım atmakla 3 saatte 20K adım atmak bambaşka bişi :) misal hiç evden çıkmayan insan bile 1500 2000 e yakın adım atıyor 1 gunde evin içinde.. :) başka sey yazıp baska şey sormussun :)

• Almazsın verirsin

0|0
    0|0
  • aşçıyım yeri geliyor günde 14 satde ayakta kalıyorum ve sürekli hareket halindeyim ama daha kilo alıyorum yürümek bence pek işe yaramiyor kendini yoracak ve terletecek hareketler yapmalısın

0|0
    0|0
    • İyide ayakta kalmakla yürümek arasında çok fark var

• sürekli yürüyorum ama sabit kalmiyorum

• 20bin ise ülkeyi ye kilo almazsın.

0|0
    0|0
  • azimle sıçan duvarı delermiş misali

0|0
    0|0
  • eşit kalırsın. zayıflamak istiyorsan başka şeyler yapacan

0|0
    0|0
    • Mekik squat ters mekik falanda yapıyorum

• yediklerine dikkat et yağlı yiyecekler yeme i ekmek tüketme her türlüsünü

• çok az yiyorsun.

0|0
    0|0
  • tempolu yürüyeceksin, adım atmakla olmaz

0|0
    0|0
    • Kaplumbağa gibi yürümüyorum tabiki

• Yürü koş ekmek yemek et ye.

0|0
    0|0
  • yürümek cok zayıflatan bisey değil günlük 32000 adım atıyorum ama zayıflamıyorum kosman merdiven cıkıp ınmen bu gibi seyler daha cok zayıflatcaktır not: en cok zayıflatan yüzme !

0|0
    0|0
  • Verirsin az yiyosun zaten

0|0
    0|0
  • Yürüyerek zayıflanır ben günde minimum 6000 adım atıyorum

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir hayat sürüyorsun

0|0
    0|0
  • beim g ötüme km taksan sıfırlanırdı okadar yol yürüyorum bir işe yaramıyo

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş daha faydalı olur diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Alirsin yumurtanin sarisi yaglidir akini ye mercimekte kilo aldirir

0|0
    0|0
    • Lifli ama tuvalete çıkartıyo oda lazım değil mi 😄 Yumurtayıda haftada 3 gün yiyorum

• :D lif sart

• Aferin

0|0
    0|0
  • ben seni kolayca zayıflatırım :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...