Ilk adımda erkek kıza numarasını vermek istedgini söyledgnde,kızın tepkisi ne olursa daha kalıcı ilişki baslar

ilk adımda erkek kıza numarasını vermek istedgini söyledgnde,kızın tepkisi ne olursa daha kalıcı ve ciddi ilişki baslar

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir durumda reddederse herşey biterki zaten,numarasını verdikten 2-3 gün sonra aramak en doğrusu olurdu sanırım.

Herkese bunu yapmadıgını onun özel oldugunu hissettirmekle başla işe

0|0
    0|0
    • o bana numarasını vermek istedi bende heryer kamera dedim iş ortamındayz...faceden yaz ddm henüz yazmamış.soyadımı sordu bende söylemiştim.neden yazmadıki?

• 24 yaşım :)

istersen gizli olmayı kaldırabilirim 5 dakikalık.

Hatırı sayılır tecrübem oldu diyelim

• link üyelik adresim

Erkekler Ne Diyor 11

• tabi ki dirak gidip kucağına oturma ama fazlada uzun tutma ..kızların genel sorunu bu etrafımda kimse yok ilgi yok der çogu kız ..böyle uhabbetleride uzatırda uzatır çocuk vazgeçince kız pişman olur bu sefer.. o hataya düşme sonra sen peşinden koşmak zorunda kalma..o ayar çok hassas.

0|0
    0|0
  • Merhaba Güzel insan, bu soruyu bence kendi gönlüne sormalısın, eğer hislerine güveniyorsan numarasını almanda ve görüşmende sakınca yok...

0|0
    0|0
  • bu aşamada gerek yok daha sonra belki diye tepki ver

0|0
    0|0
  • benim başıma gelmişti böyle bişey

ilk buluşmamızdı numarasını istedim vermedi

ben de bir daha yüzüne bakmadım

bana güvenmeyen insanla ne uğraşacam

0|1
    0|0
  • tokadı yapıstırınca

0|0
    0|0
  • Erkek eger fızıksel olarak her kadının tercıh edebılecegı duzeyde her kız verır telefon numarası zorluk gostermeden bundan kesınlıkle emınım. Bunda ciddi ilişki degilde kadının kullanılması surecı baslar kadın mılletı hakedıyor bunları.

0|0
    0|0
    • o cocukta o düzeyde ama ben vermedim neolcak:)))

• Eger istedigin kullanılıp atılmak ise gecmıs olsun dıyorum :)

• kağıdı verdiğimde bakıp geri verirse ve beni sonradan ararsa vay be ne hafıza varmış der etkilenirim.

0|0
    0|0
  • zamanla desin vermesinde almasında fakat zamanıda abartmasın

0|0
    0|0
  • akşam sana msaj atarım derse

0|1
    0|0
  • olumsuz karşılamalıdır ama kırıcı olmadan karşı tarafa açık kapı bırakılmalıdır

0|0
    0|0
  • numarasını veremezse, ömür boyu bir daha istemem numarasını. sonra istese bile kendi numaramı da vermem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...