Hiç poponuza bakıldıgını farkettiniz mi?

Hiç gördünüzmü poponuza bakanı :) gördüyseniz naptınız içinizden ne gecti utandınız mı? :)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• güldüğüm bir anıdır havuzda şezlongta uzanan iki kızın önünde eğilmiş havuzdaki arkadaşıma birşeyler söylüyorum muhabbetleri kulağıma takıldı biri diğerine kızım görüyormusun çocuk iriyarı ama küçücük poposu var dedi diğeri ise benim kalçalarımdan güzelmiş harbiden dedi bende cümlemi tamamlayamadan gittim oradan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet.Aslında ben farketmedim.Biri bakıyormuş da mahallenin genci burnundan soluyarak geldi falan filan yaptı adama.Adamda özür dilemiş.Sağolsun cengaverliği tutmuş genconun.

0|0
    0|0
  • Zaten ilk baktıkları yerlerden biri değil mi popo :S

0|0
    0|0
  • Yok farketmedim. Etrafımda beyni popoda arayanları barındırmıyorum.

0|0
    0|0
  • gel birlikte popoya bakarken poz verelim diyorum:Dne uttanması

0|0
    0|0
    • bi paylaşım vardı gecen gün popoya bakanları görüntülemişler

• :Dmilletin baktığı kadar popomuza bakmadığımız kesin azıcık da biz bakalım

• fark ettigimde hizli yuruyup uzaklasmaya bakiyorum

0|0
    0|0
    • Hahahahahg*tkorkusu derler ya o geldi aklıma :D Aferim kızım hep kaç yakalanma sakın

• hayir degil bir yaklassinlar nasil oluyor gostereyim ama utandigim icin isi kacmakta buluyorum

• Ayy kıyamam

• hic fark etmeden saplak yedim pislik herif

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :) kadının poposu ikinci bakılacak alan olarak hafızalarımızda yerini alalı MS 2013 yıl geçti daha öncesini bilmiyorum ilk bakılacak yer gözler ikinci popo bundan rahatsızlık duymayın sapıklar hariç.

0|0
    0|0
  • pantolonu gösteren ütüdür

kadını gösteren gö...gözüdür gözü.

:)

gözlere bakın .

0|0
    0|0
  • ben direk 3G ye odaklanıyorum zaten.

hiç şansları yok:D

0|0
    0|0
  • emmm popoma degilde ön tarafimaa !

0|0
    0|0
  • Farkettim. Eski kız arkadaşım popo hastasıydı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...