Spor yaparken kaçamak yapmak?

Spor yaparken, özellikle karın kası çıkartmaya çalışan biri haftada 1 kaçamak yapabilir mi yoksa hiç mi kaçamak yapmamalıdır? Şöyle ki ben 2-3 haftada 1 hamburger, pizza, sufle vs yiyorum acaba amacıma ulaşmamda engel teşkil eder mi bu? Not: Zayıfım ama karnımdaki yağlar henüz tam erimedi.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biz onlara "dirty meal" diyoruz , mental anlamda kendini iyi hissetmen için bunu yapmalısın fakat ben bu sporu şahsen aylık , yıllık değil ömür boyu yapmayı hedefliyorum ve kendim için yapıyorum. Çünkü hayatın büyük anlamda değişiyor. Benim önerim aydan aya yapabilirsin sıkıntı yok.

1|0
    0|0
    • evet ayda bir şart cidden. teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Şu bazı saçma cevaplara çok güldüm yapma kadınsan kalçana gider şişersin filan demişler. Beslenme ve diyetetik bölümünde okuyorum açıklama yapıyım. O dediğini yapmak zarar değil yararlıdır. "Cheat day" dediğimiz şey yani haftada 1 gün istediğini yeme olayı spor diyet yapanlara şart olan bişey. Vücuda diyet yaptığın sürece normalden az kalori aldığından dolayı vücut zamanla buna alışır ve ona göre çalışıp ona göre enerji harcamayı azaltır. Haftada 1 yaptığın bu cheat daylerde vücut kalori alımının normal olduğunu düşünerek enerji harcamasını tekrar arttırarak metabolizmanı hızlandırır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben haftada 1 yapıyorum, her pazar yani. Sıkıntı yok abartmadığın sürece yapabilirsin.

1|0
    0|0
    • örneğin haftada 1 hamburger menü, pizza vs yersem gelişmemi etkilemez mi?

• Hftada bir yapılabilir

1|0
    0|0
    • örneğin haftada 1 hamburger menü, pizza vs yersem gelişmemi etkilemez mi?

• 1.70 60 kiloyum

• Güzel haftada bir sorun yok beslenmen nasıl ne yiyorusj antremanlarin nasıl istersen konuslaim bende besyo okuyorum hatlarını solerim

• Birşey olmaz bu kadar katı diyete inan gerek yok :))

1|0
    0|0
  • Yap sis kaç kere dünyaya gelicen

0|0
    0|0
  • amacın, kilo almaksa eğer, proteinli şeyler yemen lazım devamlı. bende zayıftım, dinlenme günlerinde sadece yiyordum, ama genelde ağırlıklı olarak protein tüketiyorum, dinlenme günün varsa öğleleyin pizza ya da hamburger yiyebilirsin bence sonuçta zayıfsın. kilo alman lazım.

0|0
    0|0
  • Boy meselesi 1.85 boyunda kaslı biri kaçamak yapsa hiçbir fark olmaz. Ama 1.60 boyunda yağlı bir kadın yaparsa direk göbeğe ve kalça bölgesine gider diyeyim.

0|0
    0|0
    • ya öyle çoook yağlı değilim karın bölgemde biraz yağ kaldı sadece. hatta dümdüz ama kasların gözükmesi için yeterli değil işte.

• bende spor salonu arıyorum şu an artık başlamam lazım bu sefer hırs yaptım :) haftada kaç gün gidiyorsun?

0|0
    0|0
  • Ne b.. yersen ye hiç umrumda değilsin Ne halin varsa gör !!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir beni yemediğin kalmış

0|0
    0|0
    • merak etme canım siz börekleri, çikolataları her gün hüpletip bir yerinizin üstünde otururken biz her gün hamburger yesek bile salonda 2 saat ter döker yakarız onları, yorma sen minnak beynini ;)

Yükleniyor...