Sizce şu an Beşiktaş'da oynayan adam hakkaten Ricardo Quaresma mı?

Yok arkadaş ben Quaresma'yı gerçekten severdim takımdayken, ama ben şahsen 'Bu Quaresma olamaz' diyorum. Yerine Yossi Kohen'i falan almış olabiliriz bence, yani bizim bildiğimiz Quaresma futbol oynamanın değil artislik yapmanın peşinde, yanındaki adam boşken ayağında top sektirmeye uğraşan, çalım attığı adamı 'Bi de şöyle çalımlayayım' diye resmen sahada bekleyen kanser bir adamdı.

Arada 'Bakın şimdi bişey deneyecem' der, gol atar attırırdı da, böyle oynamazdı.

Bu Yossi Kohen rakip beki kovalıyor, faul yapmıyor, tek-pas yapıyor, önünde geniş alan varken orta yapıyor falan.

Gerçek Quaresma Katar'da bir barda ölü bulunmuş ve yerine Yossi Kohen geçmiş olabilir.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısını Delgado için düşünüyorum..

Gerçek Delgado, Matias olan, forvet arkasıdır ve 2011'de Katar'a transfer olmuş ve bir daha haber alınmamamıştır..
    Yerine gelen Alexis Delgado İspanyol ajanıdır. Stoper oynadığını iddia etmiş ve kulübe sızmıştır.
    Bu kadar çalım yiyecek ne vardı?

O değil de, çingene cidden başka bu sezon. Şenol Hoca'nın eli mübarek. Bu adam İsa'dan sonra dünyaya gelmiş en mübarek adam.

0|1
    0|0
    • Yalnız Şenol 32 yaşındaki Quaresma'yı oynatırken, 24'ündeki Gökhan'ı resmen 'Sen savunmanın arkasına sarkacaksın, ayağına bizim yarı alanda top almayacaksın' kafasıyla yiyor.

• Sergen'e hamle yapmaya korkardı rakip 'Şimdi ayağımı uzatırım bacak arası çalım atar' diye.

• Futbolcu olan ve futbolcu doğan arasındaki fark..

Kızlar Ne Diyor 1

• Yağni bilmiyorum ben bu konuları jkjsjhs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rakip bekini kovalayan, yayda sut cekmek yerine daha uygun arkadasina pas veren, gereksiz fauller yapip kart gormeyen, sacma sapan calimlara girmeyen bu quaresma o eski quaresma degil.

Yeri gelince trivelasini rabonasini da yapıyor. Şenol hoca adam eder demiştik

0|1
    0|0
  • evet hatta saçları degişik demekki yossi khen)) yossi kohenin sakallı fotolarını atalım millet haberder olsun

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0
  • Seneye Quaresma, Atiba ve Gökhan Töre'yi de iyi paraya satıp kurtulmamız şart.

Quaresma ve Atiba yaşını doldurdu zaten.. Seneye iş yapacaklarını hiç sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Atiba para etmez, kalır takımda 33 yaşında, çok da piyasası olmayan bir adam, gerçi Çin'e falan satarız ama dursun takımda, hatta futbolu bizde bıraksın altyapı hocası olsun, nerde ne yapacağını bu kadar iyi bilen adamdan hoca olur mutlaka.

Quaresma da malum zaten, seneye oynar mı bilmem, Giggs gibi 40'ına kadar oynayamayacağı bariz.

Gökhan'ı hoca resmen yiyor. İzlanda maçından beri kayıplarda. Geçen sene takımın %60'ı olan adamın bu sene bu kadar teklemesi kabul edilir gibi deği, ilk yarı iyiydi aslında, ama şu kırmızı kartı yediğinden beri gitti adamın tüm formu.

• Elimizde patlayacağını sanmam hastalıktır, sakatlıktır odur budur form tutamadı. En ölü haliyle bile etkili olabilen bir oyuncu Serdar Özkan muamelesi yapmanın da anlamı yok.

Çin'e falan gitmez o ben sana söyleyeyim, herifin 19 yaşında Almanya'da yılın genç oyuncuları arasında gösterilirken Rubin Kazan'a gitmesi zaten fiyaskoydu.

Tipik kafası iyi çalışmayan, çakal menajerler tarafından kariyeri sekteye uğratılan türk topçusu, Hamburg'a zam için artislik yapmasaydı nah gelirdi bize. Kazan'da da takımına trip atıp karşı tarafı indirimle satmaya zorlamıştı 'Ben burda oynamam' diyerek.

• Almanya ve İngiltere'de yetişti olsun o kadar. Böyle gençleri yurtdışından bulup getirirsek daha çok kar elde ederiz. Elimizde patlar derken, bonservissiz ayrılabilir demek istemiştim. Manuel Fernandes gibi düşün.. Yarın bir gün illa ki daha iyi liglerde oynamak isteyecek. Bari sözleşmesi bitince bedavaya gitmesin :))

• Evt!

0|0
    0|0
  • Yossi kohen shajjajahahahhahshaja Süpersin ya

0|0
    0|0
  • Ligin en iyi açığı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...