Beşiktaş yine kazandı ne diyorsunuz?

Beşiktaş Eskisehirsporu 3 -1 yendi eksik maçını da kazanırsa lider olacak

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• BeşiktAŞK her zaman kazanır 💗💗 karakartal 😍

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş iki mac kaybedince tüm sezonu silip al iste yine sonlara doğru batıyorlar diyenleri susturan mac oldu hatta beceriksizlikler olmasa 5 te olurdu

Galibiyet serisinin başlangıcı olarak düşünüyorum , q7 ve Gomez uyumu hoşuma gitti. Q7 hem oynuyor hem oynatıyor fakat Oguzhandaki düşüş hoşuma gitmiyor Şenol hoca çaresini bulmalı takımın ona ihtiyacı var

Karadeniz turundan çıkarılacak 6 puan bizi rahatlatır

0|1
    0|0
    • Trabzon çok kötü zaten maç kazanamıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi hayırlısı olsun :))

0|1
    0|0
  • Besiktasliyim ama memleket takimimi yendigi icin burkuldu icim

0|1
    0|0
  • Beşiktaş sonlara doğru yine dökülür bence Fenerbahçe şampiyon olur diye düşünüoyrum.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazaaaaaaanmıııııış

0|0
    0|0
  • Helaaal :) bende simdi sorcaktim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 3ün1i tüm renklilere gelsin diyorum. :)

2|4
    0|0
  • bir o kadar da kaçırdık trabzon maçında daha ciddi çıkıp var gücümüz ile mücadele edip liderliği geri almalıyız

0|1
    0|0
  • Olcay ve son golde savunmayı saygıyla andım bol bol
    10 oluırdu rahat

0|1
    0|0
  • beşiktaşın işi zor fenerbahçe ve hakemlerine karşı sampiyonluk şansı %40

0|1
    0|0
    • Hakemler ligin kaderini belirler

• mutluyuz ne diyelim

0|1
    0|0
  • alsa ne olacak ya :) rizeyi yensinler onlar önce sonra trabzonu yensinler yenebilirlerse stopersiz çıkacaklar maça. muhammet demir takar en az 2 tane o maçta.

0|0
    0|0
    • Trabzon ne zaman mac kazandı

• bjk maçını kazanacak :) dünkü maçı izlemedin mi? 6 pastan atamıyor danalar. trabzon iyi takım bence hakemler katletti takımı bu sezon. dünde yine penaltıları verilmedi :)

• iyi oyunla kazanılırrr

0|0
    0|0
  • Normal eskişehir sene sonu kümeye gidecek beşiktaş favoriydi aldı

0|0
    0|0
  • ligin sonuncusu es es i bir zahmet yensinler bir zahmet bayern iz barcayiz diyorlar ya

0|0
    0|0
    • Bu ligde bayern barca yok en pahalı fener bile avrupada o takımlar kadar etmez

• cok diyen bjk li gordum ve bende Fenerbahçe deki bu kadroda bir alex eksikliğini hepdedim

• Alex gibisi gelmez

• yinemi)? geçen yenilmedimi

0|0
    0|0
    • Sadece son maca bakma ligde daha fazla kazanan takım yok

• rizeyi tsyi yenersek iş biter bu kadar kesinlikle sevinmek yok ben sevinmiyorum bu bir totem benim içime dogmadıkça beşiktaş şampiyon olamaz

• bence trabzon macında takılcak

0|0
    0|0
  • Hakemler Fenerbahçeden yana Federasyon Fenerbahçeden yana ama son 4 senede Galatasarayın 3 şampiyonluğu var bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Beşiktaş düşen rakibi karşısında 3 puanı aldı gayet normal. iki karadeniz maçında 4 puan kaybedecek yazıyorum buraya

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe her türlü şampiyon bütün herkes rahat olsun :) bu ülkede Fenerbahçe ve Galatasaray biz şampiyon olacağız diyorsa olacaktır.

0|0
    0|0
    • Olamaz galatasaraya kaybeder

• İkinci yarı dikkat ettiysen Van Persie dahil bütün hücum oyuncularımız savunmaya kadar gelip geriden kontratağa çıkmaya çalıştık, bence pek beceremedik ama yine de Marcelo Guedes'in direkten dönen topu dışında net pozisyonunuz yoktu. Zaten hakem her iki taraf içinde tam faicaydı. Galatasaray'a gelince göreceksin bak hiç şansları yok, derbi filan demeden 2-3 tane sallarız onlara :)

• Bakıp görelim :)

Yükleniyor...