18 yaşının üstündeyken boyu uzayan var mı?

Arkadaşlar 18 yaşının üstündeyken boyu uzayanlar var mıvarsa kaç cm uzadı ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Emin olmak istersen eğer uzama konusunda sana tavsiye doktora git elinin röntgen filmini çektir . Kemik ucu plakları eğer kapanmışsa gelişim durmuştur. Uzama olmaz eğer kemik ucu kıkırdakların kemikleşmemiş ise uzama olacak ancak kaç cm net bir bilgi verilemez. Benim bildiğim örnekler var 23 yaşında 3-4 cm uzayan birini biliyorum takviye vs değil süt içim eklem açma hareketlerini uygulamıştı . Daha öncesini bilmiyorum kaç cm attı ama 23 ünde 3-4 cm attıysa 18 yaşlarında daha fazladır diye düşünüyorum uzama 18 yaşından sonra da olur ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genetiğe bağli

0|0
    0|0
  • benimmm uzamasi lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bazıları uzar.kalıtsal bir olay

0|0
    0|0
  • Kardeş 18 yaşında 2 ayda 6 cm attım sana link atam bir arkadaşta sordu bunu uzak içın ne yapman gerektigini soruyosan oraya yazdım linki verem.

0|1
    0|0
  • büyüme kıkırdakları açık olan uzar pau gasol İspanyol basketçi 20 yaşında 6 ayda 12 cm ya da 6 cm uzamıştı tam hatırlamıyorum. hem ayrıca 1. lig basketbol altyapı oyuncularına özel olarak nba den gelen boy uzatma ilaçları gelir hido da nba gitti uzadı yani gerçekte böyle uzatan ilaçlar var

0|0
    0|0
  • uzadı ama sadece 6 cm felan

0|0
    0|0
    • kaç yaşında uzadın hocam ve olayı biraz anlatsana nasıl oldu yani gözle görülür bir şekilde ne kadar sürede

• 16 ya da 17 yasımda bir dönemde 30 cm kadar uzadım ondan sonra 6-7 cm daha uzadım 2 yıl içinde yavaş yavaş

• 5-6 cm uzadım

0|0
    0|0
    • tam olarak kaç yaşında uzadın hocam ve ne kadar sürede nasıl oldu

• benim uzadı 3- 5 cm. sanırım..

0|0
    0|0
    • tam olarak nasıl oldu ve tam kaç yaşında oldu ve nasıl anladın uzadıgını

• askere 1,76 boyla gittim döndüğümde 1,80 dim

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım 18 den sonra 1 cm uzadım 3-4 cm daha uzamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayken 15-20 cm arası uzamıştım lisede boy sırasında en önlerdeyken birden ortalara doğru çıktım,basketbol çok önemli bu konuda.

0|0
    1|2
    • 15-20 cm vaaay be :D

• demek biraz daha oynasan sultan köse olurmuşsun :D

• baktım önü alınmıyor bıraktım zaten :) arkadas bu boy ısı herkeste aynı olmaz ben 19-20 yasında uzadım sadece, bazısı yavaş yavaş uzar ben birden uzadım.ergenlik döneminde uzamak istiyorsan süt içip basket oynayacaksın bunlar ekstra katkı yapıyor.

• en fazla 3-4 sm olur

0|0
    0|0
  • Uzamadı, 16dan beri sabitim ancak uzayabilir mümkündür, ancak uzama miktarı fazla olmayacaktır.

0|0
    1|0
  • uzar 10 cm uzadım

0|0
    0|0
  • pek yok ama istisna olabilir

0|0
    0|0
  • vala doğrusunu söylmek gerekirse hiç bakmadım

0|0
    0|0
  • çok olmasada uzar biraz