Galatasaray reale karsi napacak?

Dünki milli mactaki durumdan sonra baya moralim bozuldu. Semihin hatasini majeristan affetmezse real ne yapar kim bilir. Sizce oyuncular daha motivasyonlu olur mu bu macta? Birisi millitakim diger galatasaray farkindayim fakat millitakimdaki oyuncularin bir kismida galatasarada oynuyor, onlarin dunki performansi cidden hayalkirikligidi.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• bir maç oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. o değilde orada burada galatasaray aleyhine yorumlar yapan Türk geçinen arkadaşlar eğer galatasaray bu turuda geçerse nasıl insan içine çıkacaklar çok merak ediyorum. hani stadlarında real i destekleyenler falan da var ya yazıklar olsun hepinize. gerçi schalke maçındada yaptınız aynı olayı sizde yüz falan yok yüzsüzsünüz. Türküm diye geçinmeyin. ben o şanlı bayrağımın armasını formasında taşıyan her Türk takımını avrupada desteklerim. bende fanatiğim bende tuttuğum takımdan dolayı diğer takımlara karşı sempatik bakmıyorum ama avrupa maçları çok başka. soruna gelince evet real bizden kadro olarak ve parasal açıdan çok çok önde bir takım. hatta başarılarını say say bitmez. futbol ruhla oynanan bir oyundur. bunu da fatih terim çok iyi yapıyor. maç günü saha da herkes 2 kişilik oynayacaktır. benim galatasaraya güvenim sonsuz ve turu da geçeceğimize canı gönülden inanıyorum. inşallah fenerbahçe de turu geçer.

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Galatasaray Avrupa kupalarına başka bir motivasyonla çıkar.Orada tek farklı yenilgi ya da gollü bir beraberlik alırsak Arenada tur atlarız.Gerçekleri tarih yazar tarihi de Galatasaray yazar sözü bir kez daha gerçekleşmiş olur böylece.

1|1
    0|0
  • Real karşısında Galatasaraylı oyuncuların başında Abdullah Avcı değil Fatih Terim olacak ayrıca Galatasaray kalite olarak Milli takımdan çok daha üstün bir takım biz takımımıza güveniyoruz Real Madrid çok güçlü bir takım olabilir ama bizde zayıf takım değiliz

0|3
    0|3
  • Real Madrid çok rahat

0|1
    0|1
  • Bugün marca gazetesi spor yazarının röportajını dinledim adamlar bizden bin kat daha olgun ve gerçekleri görüyor, bir cümlesi çok dikkatimi çekti eğer gs bizi yenerse biz onların futboluna saygı duyarız yani bizden daha iyi oynamış ki kazanmış ama diyor gs defansı ilk 4 için yeterli değil yani gs şansı çok az, Adam doğruları söylüyor eğer dersek biz real madridi eleriz bu çok yanlış olur, önemli olan Türk futbolu ise ben Türk takımlarını kazanmasından yanayımdır.. Bir Elazığsporlu olarak

0|0
    0|0
    • Elbette oyle gsliyim ama feneride destekliyorum uefada. Baska turlusu sacma olurdu,.

• 10 kişiden 2 si senin gibi düşünür sen 2 lik dilimdesin bizde futbol hiç bir zaman gelişmez her sene neden 4 Türk takımı avrupada olmasın neden bizde ispanya gibi hollanda gibi dünya kupasına gitmeyi garantilemiyelim çünkü bu sadece futbolda var bak voleybola her sene 3 takım ilk 4 de baskette öyle çünkü orada rekabet yok herkes birbirini destekliyor, dün Türkiye maçında fener diye bağırılar arenada gs diye bagırırlar inönüde bjk diye bagırırlar ben milil maçların anadoluda oynanması tarafındayı

• Sende haklisin basta millet olmak gerek futbolda bunu basaramiyoruz toplum olarak.

• 2000 lerdeki real kadrosunu bilmiyosun heralde sen biz onlari dize getirdik simdikinden 2 kat daha gucluyduler ve resmi maclarda 2 ye 1 ondeyiz korkmasi gereken onlar,takimimiz harika milli takima bakma sen bizim basimizda imparator var.Eleme ihtimalimiz var bence %40 elensekde sorun yok gurur duyarim.

0|1
    0|0
  • Olacaklar belli. Real madrid yarı finalde. Galatasarayın şansı yok. Çünkü Realin şu an tek hedefi kupa kazanmak. Ve Galatasaray ne yazık ki Reali eleyebiecek güçte değil :)

0|2
    0|2
  • abartıosun diolar, ama bana GS 2-1 alıcak gibi gelio.

bu arada BJK'liyim.

0|0
    0|0
  • Dünkü maça fazla aldırma sen. O takımın başkanı Yıldırım Demirören ve teknik direktörü Abdullah Avcı ama Galatasaray'ın başkanı Ünal Aysal teknik direktörü Fatih Terim. Yani rahat ol Real maçında ayrı bir motivasyonla oynayacağız .

0|0
    0|0
  • real 6-7 tane atar

0|3
    0|3
  • %20 gs yener 80 real

yani , biraz realist davranalım şimdi

0|2
    0|0
  • Milli takımı sallamadıkları için o performans ortaya çıktı,Real karşısında herşey farklı olacak..Gollü beraberlik o maç için düşüncem..

0|1
    0|2
  • Elenir baska napcak

0|1
    0|1
  • majeristan mi :D oda ne öyle hangi kıtanın takımıymış :D

0|1
    0|1
  • Bizene :):)

0|0
    0|0
  • naparsa yapar

0|0
    0|1
  • Top sekti semihin pek şansı yoktu.

0|0
    0|4
  • maçı izleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • Galatasarayın Real karşısındaki şansı bence yüzde 5 anca.. yani Real turu rahat geçmeye yakın.

0|0
    0|0
  • ronaldo 2 tane garanti atar gibi. dany mi tutabilir onu :D mesut, benzema, off düşünemiyorum ben

0|3
    0|2
  • Galatasaray tek birşey yapcak real madrid karşısında, oda altına yapmak olacak hahaha :D

0|2
    0|5
    • Son 2 maçta atılan 3 gol galatasaraylı futbolculardan geldi buda ilginç dimi

• gizliden çıktığımı farzedelim ne olcak yani. Tsubasa. gereksiz gereksiz yorumlar yapma benım, cevabın altına.

• Acaba senin takımın Real karşısına çıksa ne yapacak?

Kızlar Ne Diyor 5

• hala gs nin yeneceğini düşünen var demek şaşırdım:)

0|0
    1|0
  • tek semihe baglamak yanlış olur bence en kötüsü arda ve burak tı hele o burak yokmu derhal gs den gönderilmeli

0|0
    0|0
  • Canım takımız kötü durumda değil.. Real çok iyi tammam kabul ama yenebilecek güçteyiz.. 3 Nisanı sabırsızlıkla bekliyoruz..İnanıyorum inş. olcak..

0|0
    0|0
  • bizim kalecimiz daha iyi ve ronaldo kadar golcu burak var

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem galatasaray alır maçı.ümitsizlik dalgaları yaymayalım etrafa...

0|1
    0|3
    • bu real gs maçı bitsede kurtursa herkez hergün real gs real gs real gs sıktı amasadece 1 ay sabır bir daha umarım konuşulmaz

• konuşsalarda olumsuz konuşmasalar..:)

Yükleniyor...