Kapalı kadınlara karşı bakışınız nasıl?

kapalı kadınlara karşı bakışınız nasıl.. herkezin düşüncesi farklı tabi

kapalı derken kara çarşaflı kadınlar değil normal kapalı

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eşimin öyle olmasını istiyorum (ben böyle derken hemen kapalı olupta onu bunu yapan kadınlar var diyecek olanlar onlardan bahsetmiyorum zaten...)

2|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Saygı duyuyorum,inançlarının gereğini yerine getiriyorlar..

Amma ve lakin;pantolon giyinen,makjay yapan veya dar giyinenlere saygım yok!

2|2
    0|0
  • Herkes inancını yaşamakta özgür.Fikirleriyle tutarlıysa ne mutlu ona.

2|1
    0|0
  • insan

2|1
    0|0
  • saygı duyarım

2|2
    0|0
  • ileride kapanmayı dusunerekten gayet normal karsılıyorum

2|3
    0|0
  • herkezn kendi fkri kapalılarada laf derditmem kardeş benim annemde kapalı babaannmde dedirtmem gündemi çk yordnz artık yaa bırakın herkez kendi kararıı kendisi versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• diger kizlara bakisim nasilsa onlarada ayni

2|2
    0|1
  • beyinler kapalı olmasın önemli olan o

1|1
    1|0
  • bana göre rahibe tabuları olan %90'Ni.

0|1
    6|2
  • Eskiden saygım vardı kapalılara Asla açık bir insanla evlenmem diye düşünüyordum ama malum iletişim çağındayız yaşadıklarımız gördüklerimden sonra onlarında herhaltı yeme potansiyeli olduğunu anladım. bilirmisiniz günlerce haberlere çıkıp çocuğunun kaybolduğunu söyleyen ağlayan tesettürlü bir kadın vardı. Meğer k..ltak kocasıyla küs olduğu bir dönemde eski sevgilisin koynuna girmiş çocuk ondanmış adam almış çocuğu kadının haberide var günlerce rol kesmişti çok tırsmıştım ozaman ayrıca bir akrabam türbanlı kendisi kocasını facebook da bulduğu bir erkekle aldatmıştı cinsel bir birleşme olmamıştı ama sanal olarak aşk yaşamışlardı Allah rızası için kapananlara saygım varki onlar 5 vakit namazınıda kılıyorlar. Hepimiz hata yapabiliriz Allah şaşırtmasın.Sonuç olarak hep bir kuşku ile bakıyorum ben türbalılara Hele şu seksi türbanlılar vucüd dilleri ile ben sekse düşkünüm mesajı veriyorlar gibi geliyor bana

0|0
    1|0
  • Sevmem,Uzak dururum,Saygı duymam.100 Yaşında bile olsa toplu taşıma araçlarında yer vermem

Eksileyin hadi

3|1
    9|4
    • neden açıklarmsın ne zararları var

• bence yanlış düşünüyosun neyse oda senin fikrin

• bir bez parçası bunu sağlıyor oyle mi? başı açık olanlar süper zeki üreten mi peki?

Yükleniyor...