Mekik ve Şınav hakkında?

arkadaşlar ben 86 kiloyum boyum 1.80 yaşıma göre en fazla olmam gereken kilo 80 81 civarı imiş bazı okuduğum yerlerde fazla kilodan kurtulmadıkça mekik gibi kas yapan hareketleri yapmak kötü olur bilgisi vardı ama sadece kolları geliştirmek için şınav çeksem bu konuda kötü etkisi olurmu (şuan için dambıl yok malesef )

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar mekik çeksende kas, yağ tabakasının altında kalacağı için görünmez. o yüzden göbek çevrende yağ varsa bisiklet ve koşu öneririm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor sonucta ne kadar olumsuz etkisi olabilir ki su mantikla kotu diyorlar bence mekik gobek eritmiyor daha da siskin gosteriyor baska hareketler diyet cardio da olduğu zaman daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Fitnıssa git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekik ve şınav bir yere kadar ağırlığı arttırman lazım ki kaslarda yıkım oluşsun vücut herşeye alışan bir şey direnç almaz ise liflerin yırtılmaz , kas gelişimi protein sentezi ve amino asite bağlıdır , en az kilon kadar protein miktarını karşılamaz isen kasların aksine gelişmez erir! , gelelim yağ konusuna , benim vücudum yağ tutmayan hızlı metabolizmaya sahip senin nedir bilemem ama yağ sıkıntın olduğuna göre yağlanan bir vücut , biliyorsun ki vücudumuz öncelikle şeker glukojen olarak enerji harcamaya yakmaya başlar , eğer karbonhidrat yani şekeri kesersen bu sefer şeker değil yağ yakmaya başlarsın bunun içinde aç karna cardio koşu benzeri şeyler yapman gerek. Bol şans.

0|1
    0|0
  • Kardio yap.
    Kos durmadan

0|0
    0|0
    • teşekkürler ama şınav çekmemin bu konuya kötü bir etkisi olurmu (fazla yağı yakmadan yapılan kas) yani kötü bir görüntü veya durum ortaya çıkarır mı

• aslında 1-2 ay öncesine kadar hiç merakım yoktu ilk denedim 2 3 tane çekebilmiştim Şu an 10 tane çekebiliyorum 1-2 dk dinlenip tekrar deneyincede 6-7 tane oluyo ama kollarımı çok yakın tutmuyorum standart bir duruşta bu kadar çekebiliyorum

• Vende 174 73 gibiyim.
      13 tane cekebiliyorum anca.

• hayır bir sakıncası yoktur.
    mekik karın kası yapmaz.

0|0
    0|0
  • Kardeşim 5-6 kilo fazlan var oda fazla değil yani senin için hiçbir sıkıntı olmaz kaşamiyorsan yürü daha fazla yararı var spor hakkında ne istersen sorabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...