Ben o almancacının..

sorum şu haklı mıyım haksız mıyım

bizim okulda iki tane almancacı var bir tanesi 15 dk ders anlatır sınavdan bir hafta önce sınav sorularını verir ezberler girersin öteki 45 dk işler elinde olsa teneffüsü de alır.9. sınıfta 15 dk ders işleyen dersimize giriyodu.10 a geçtik almanca temelimiz yokken 45 dk işleyen girmeye başladı.Temel yokken ortadan başladı.Gelecek sene öteki girer dediler 11 e geçtim yine aynı hoca girmeye devam etti ve şöyle bir durum var 11 lerin en iyi üç sınıfına 45 dk işleyen giriyo diğerlerine öteki hoca şimdi ben sövmeyim de napıyım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Müdüre dilekçe yazın.Korkuyorsanız imza atmayın.Çünkü anladığım kadar ile bundan bir tek siz değil bütün öğrenciler şikayetçi durumda...Uyarı alırlar ise daha düzgün anlatırlar.

0|0
    0|0
    • bizim istediğimiz 15 dk anlatan11 ay kalmış ygss ye 9.sınıfın sınav kağıdını gördüm dağıtılırken 2 sayfa arkalı önlü öteki veriyo 1 sayfa

• Zaten kendini zorda hissetmediği sürece böyle devam edecektir.En iyisini yaparsanız.Kolay gelsin.

• zor durumda bırakmaya çalışıyo önceleri çalışma kitabını yapıyor-du artık yapmayacam felan diye havaya girdi sanki yapmazsa çok kötü olur

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar mı kızgınsınız hocanıza:):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• almanca ögren

0|0
    0|0
  • Buyur ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...