Haftada bir arayan adam ne yapmaya çalışıyor?

Tanışalı bir ay oluyor haftada bir görüşüyoruz yiyor içiyor geziyor tozuyor sevişiyoruz sonra yok oluyor bir hafta sonra yalvar yakar gri dönüyor mesaj atıyor arıyor hiçbirşey olmamış gibi birde bana çok alıngansın diyor...sizce sorun bendemi? ve bu adam ne yapmaya çalışuyor bu durumda ben ne demeliyim?

Güncellemeler:
bıraktım cocugu ya senle sadece cinsellik yasamak icin bir araya gelemeyecegim dedim
hoslanmıstım ama saygısız ya en azından deger verse adam yerine koysa devam ederdim uzulmedim diyemem

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• iyi etmişsin. yenileri az sonra çıkar karsına..

0|0
    0|0
    • nasıl cıkarkı hemen olmuyor o isler

• zoru istiyorsun. ama biraz ondan biraz bundan birileri çıkar karsına belki de yakınlarındadır. bir kaç gun bakın bakalım etrafına kimmiş seninle ilgilenenler..

• oyle ya da boyle elbet biri olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• işini görüyor. ihtiyacını gideriyor. sen yle yapmıyormusun ? ilgiye sevgiye sefkate ihtiyacın varsa başka bir yola çıkmalısın..

0|0
    0|0
  • arkadaş viziteyi bedavaya getirmeye alışmış :D kusura bakma ama.."allah belanı versin ırz düşmanı seni" de..

0|0
    0|0
  • Adam seni götürüyormuş seninde. Haberin yok be güzelim nasıl da böylelerine kanıyorsunuz etrafınızda aska susayan temiz insanlar var sen git o adamla sevis Oda çok üzülmüştur olan sana oldu iyiki ayrılmayı düşündün tebrik yani sana deger veren erkekle git sevis öpus koklas böyle insanlara güvenmeyin ne diyim sana Allah kurtarmış sevindim

0|0
    0|0
  • bence sorununuz da yok gibi. ikiniz de fuckbody arıyorsunuz. ihtiyaçlarınız var. birbirinizi de beğeniyorsunuz. güzel de zaman geçiyor... durmak yok yola devam!

0|0
    0|0
  • ne yapacak takılıyor yakılacak kimseyi bulamayınca çantada kekli ne isterse yapıyorsunuz nasılsa neden gelmesinki?

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmışsın kendi kayetöiş boşver aklına bile getirme

0|0
    0|0
  • adamın derdi günlük gibi sanki (: ee alışmış kudurmuştan beterdir.

0|0
    0|0
  • Niye üzülüyorsun ki. Değer vermiş olsa gelip işini görüp gitmezdi. Boşver üzülme... Bir aylık tanıştığın adamla da yatarsan olacağı bu...

0|0
    0|0
    • ondan hoslanmıstım

• Bu hoşlantının ne olduğunu da anlamış değilim. Ya seversin ya aşık olsun. Hoşlanmak hoşuna gitmiştir. Hepsi buysa salla gitsin...

• Sevişip sevişip gidiyor işte bak ne güzel :) Cinsel anlamda kendini tatmin ettikten sonra seninle işi kalmıyor demek ki :) Aç gözünü aç...

0|0
    0|0
  • maddi durumu iyiyse yakında şöyle bir teklifle gelebilir sana,-sana bir ev tutup masraflarını karşılayayım ben de arada gelir kalırım.

0|0
    0|0
  • yemek icmeye kendini pazarliyorsun yahu farkinda degil birde

0|0
    0|0
    • oha be ben ısmarlıyorum arada ne alakası var benim yemek yiyecek gezecek tozacak param var baskasına muhtac degilim

• isabet olmuş...

0|0
    0|0
  • böyle bir adamla birlikte olman kadar saçmalık olamaz...hata sende...

0|0
    0|0
  • adam iyi yere dükan açmış :)))

0|0
    0|0
  • biLmem :/:/:/

0|0
    0|0
  • sen yüz vermişsin adam napsın

0|0
    0|0
  • Durumu özetlemişsin yani zaten sen :))))))) ilk cümle yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ooo adam bayağı fuck buddy'ye bağlamış senin haberin yok :)

0|0
    0|0
  • Gayet acik seninle sadece takiliyo zevkleri icin kendinde demissin zaten yiyoruz iciyoruz geziyoruz sevisiyoruz diye otesi yok kor olmayalim bukadarr

0|0
    0|0
  • pek ciddi bir ilişkiye benzemiyor

0|0
    0|0
  • canı çekdikce arıyor.alışmaya çalış.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim oralı olmam kişiliği öyle yapcak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...