Kaslı olmanın faydaları nelerdir lütfen herkes cevaplasın tatlı yememekten bunlaımd?

Formda kalabilmek için çikolata şeker içieren şeyleri yemeiyorum
Sizce bir faydas ı var mıdır bu durumdan çok sıkıldım ne yapayım?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir ömür çekilir mi be kardeşim
    diyete de böyle formda kalma çabalarına da karşıyım
    ye iç gez eğlen ama sporunu eksik etme

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İstediğini yiyebilmek, eşyaların yakışması, enerjik olmak, atik olmak, dayanıklı olmak, sağlıklı olmak. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya eğer profosyonel sporcu değilsen çikolata şeker yemenin pek sorun olcani düşünmüyom :D ölçülü şekilde yiyebilirsin bence. Kaslı değil fit olmaya bak bence :D

0|0
    0|0
  • Ye gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum ülkede vücut geliştirmeye bakış açısı çok farklı , daha yeni yeni gelişiyoruz ve heryerde iyi kötü bir salonda var artık. Kendin için yaparsan sonsuza dek yaparsın ve bu işin sana ne katacağından haberin olsa şuanda burda olmazdın. Alperen gibi yiyip , Arnol gibi görünemezsin eğer birşeyler istiyorsan bir şeyler feda etmelisin bu senin hayatın sağlıklı yaşamak senin elinde benim hayatım değişmiş durumda. Çikolata şeker bunların hepsi leştir başka hiç bir şey değil.

0|0
    0|0
  • kara cahilsin dostum sana ne yapsak bos

0|0
    0|0
  • kaslı olmanın aslında bir faydası yok kendim kaslı değilim ama kaslı arkadaşlarımın kız arkadaşı olma ihtimali yüzde 10 artıyorsa kaslı erkek arkadaşının olması ihtimali yüzde 90 oluyor yani öyle çok önemli bir faydası yok. amma velakin sağlıklı olmanın faydasını sayarak bitiremezsin.

0|0
    0|0
  • Bu kadar abartmana gerek olduğunu sanmıyorum. En azından haftada bir yiyebilirsin çikolata tatlı falan.

0|0
    0|0
    • haftada 1 yiyorum zaten de , benim her gün yeme isteğim var :D

• Hımm. Ya şimdi benim anlamadığım 2 şey var. 1. sen kendin kaslı olmayı istemiyorsan neden kas yaptın? 2. her gün çikolata yemeyi ne kadar sağlıklı buluyorsun?

• En buyuk avantaji guclu olmak ne kadar kas o kadar guc :)) birde ozguvenin artar ve daha saglikli olursun.

0|0
    0|0
  • güç, özgüven, güzel görünüş. en büyük artıları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...