Kapat

İddia oynayayım dedim ilk kez, hazır kuponlara dadandım resimde ki kuponların tutması için ne olması lazım bilen yazsın?

İddia oynayayım dedim ilk kez, hazır kuponlara dadandım resimde ki kuponların tutması için ne olması lazım bilen yazsın?İddia oynayayım dedim ilk kez,hazır kuponlara dadandım resimde ki kuponların tutması için ne olması lazım bilen yazsın?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2 maç üzerinden, ilk yarı sonucu/maç sonucu oynamışsın. Oynadığın 2 maçın da hem ilk yarı hem de ikinci yarı sonuç tahminlerinin tutması gerekiyor. İlk maçı ilk yarı sonucu/maç sonucu bilme olasılığın 1/9, ikinci maçı da bilme olasılığın 1/9.
    Yaptığın 2 maç kombinasyonunu doğru bilme olasılığınsa 1/81

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 158 tutabilir onun altındaki yatar üsttekilerden hayır bekleme kupon yattı soğuk bir su iç :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha net fotoğraf at. 2. Kuponda kazanırsan 21₺ alacaksın sanırım

0|0
    0|0
  • Resim baya kaliteli -720p eksi ama :p

0|1
    0|0
  • Resimden bir şey anlasilmiyor

0|0
    0|0
  • Zor ama imkansız degil 😁

0|0
    0|0
  • birinci kuponda iki maçında ilk yarı ve maç sonuçları berabere bitmesi lazım.

0|0
    0|0
    • ikinci kuponda ev sahibi takımların ilk yarıda ve maç sonuda galip olması lazım

• Besiktas üst dedik tuvalete montla siciyom

0|0
    0|0
  • çok zor la :D

0|0
    0|0
  • 1-0 olan ilk yarı bir bir olmalı. iy mac sonu girmişin. çok apttallık etmişin ya parana yazık.

0|0
    0|0
    • hazır kupondu ne blim deneyeyim dedim

• oynarsan sadece ms olarak girilenlere oyna 1 ve 2 olarak yazar tahimn kısmında . 0 olanlarıda varsa ekleme o beraberlik demek. munecccim değil kimse parası olan supriz deniyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler nasil oynuyosunuz nasil tutturiyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...