Galatasaray-Fenerbahçe derbileri mi yoksa Galatasaray-Beşiktaş derbileri mi?

Kuşkusuz çoğu cevap FB derbilerinden yana olur,ama ben nedense BJK derbilerini daha çok seviyorum,sempatim var,

..SSSSSAANNIIIRRRRSAMMMMM?

Sizin favori derbiniz?

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli geçen Beşiktaş-Fenerbahçe;

stresli geçen ise Fenerbahçe-Galatasaray derbileri.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• Bir İNEGÖLSPORLU olarak Galatasarayı da severim ancak Beşiktaş'a zamanında 8taş demeniz doğru olmadı, biz avrupada kazanana sevgimizi kaybedene şevkatimizi arttırırız, avrupadaki ortak renklerimiz Kırmızı-Beyaz'dır. Biri 8 gol yiyince onunla alay etmek doğru olmaz sonuçta siz kazanınca ne madar sevindiysek Beşiktaş kaybedince elenince o kadar üzüldük. Ama şu bir gerçek ki Beşiktaş fenerbahçeye galatasaraydan daha sıcak bakıyor şu sıralar. Ben bir İnegölsporluolarak avrupadaki tüm TÜRK takımlarının arkasındayım ama BEŞİKTAŞ taraftarına ayrı bir sempatim var adamlar.cefakar taraftar yenseler de yenilseler.de.takımlarını destekliyorlar

r. Lütfen kimse söylediklerimi yanlış anlamasın. Saygılar.

BEŞİKTAŞ & İNEGÖLSPOR

2|1
    0|1
    • ama kronolojik olarak Beşiktaş'ın 8 gol gemesi 2008 gerçekleşti oysa ki schalke maçı sadece 2 hafta önceydi. Dolayısıyla Beşiktaş'ın adının bazı kulüpler tarafından (sadece galatasaray değil) 8taş'a çıkarılması Beşiktaşlıları kızdırmış olabilir diye düşünüyorum, bir de 1991 yılının aralık ayında Mühendis Oktay'ın dövüelerek öldürüldüğünü söylüyorlar. Ancak olaylar yaşanmış bitmiş, Beşiktaşlılar onu unutmaz ancak ben de bir İnegölsporlu olarak avrupada her türlü kulüpçülüğe karşıyım diyorum.

• fb-gs derbilerinde futbol kalitesi hep vasatın altında kalıyor basın 1 hafta önceden süreki haber yaptığı için heycan ve ilgi daha fazla oluyor ama maçı izlemek futbol sever olarak pek zevkli değil...ama mesela fb-bjk maçlarında baskı daha az olduğundan futbol kalitesi daha yüksek ve gerçekten zevkli maçlar ortaya çıkıyor...ama aslına bakarsanız bizim derbilerimiz gerçekten çok kalitesiz derbiler oluyor yurtdışındaki derbilerle karşılaştıralamaz bile zaten bunuda şurdan anlıyabiliyoruz bizim derbileri avrupada hiçbir kanal canlı vermiyor hatta özetlerini bile verdiklerinden şüpheliyim...

2|0
    0|2
  • Galatasara-Beşiktaş derbileri daha iyi bence.

1|1
    0|2
  • bu soruya göre Beşiktaş-gs ama en kalitelisi Beşiktaş-fb

2|0
    0|4
  • link Hey gidi geçmiş zaman nostalji yapak

1|0
    0|2
  • galatasaray'ın fenerbahçe ile olan derbileri candır. hele de bir yeniyorsak, o hafta maden ocağında da çalışsam, çok bir fark olmaz. mutluluğum değişmez.beşiktaş ise bana biraz daha basit geliyor. hani aşağılamak gibi olmasın ama dişimize göre değil gibi.

1|1
    1|2
  • GALATASARAY VS Fenerbahçe

2|1
    0|3
  • şuanda bjk- gs derbisi derim.

ha nezaman fb bjk yi inönüde kalecisiz 9 kişi 4-3 de değil 1-0 yensin o bile yeter ozaman bjk - fb derbisi ama ozamana kadar bjk - gs derbisi.

2|1
    0|2
  • Tabiki de Galatasaray - Fenerbahçe derbileri oluyor .

1|2
    2|2
  • bir beşiktaşlı olarak bence beşiktaş fenerbahçe derbisi son 3 senedir daha heycanlı

3|2
    1|4
    • sen gsli olduğun için öyle düşünüyorsun ama kimse öyle düşünmüyor bir beşiktaşlı olarak beşiktaş galatasaray maçları bana heycan ve zevk vermiyor biz beşiktaşlılara göre beşiktaş fenerbahçe daha heycan zevk ve adrelerin veriyor beşiktaş galatasaray maçlarına 2-3 hafta kala biz beşiktaşlılar heycanlanıyoruz o maçı hep iple çekiyoruz

• Son üç dört senedir galatasaraya gicik olsakta fenerbahçe derbileri farklidir bizim için ayri bir heyecan ve hirs oluyor.

0|0
    1|1
  • Benim icin farketmez sahada galatasaray varsa ben her turlu kendimi kaybediyorum ama real madrid maclarida bir baska oluyor hani ;)

1|1
    0|2
  • ne fenerbahçe galatasarayı yaa alışılmış klasik bir lafttır artık onun zamanı geçti şimdi beşiktaş fenerbahçe derbis güzel daha heycanlı bence

2|0
    0|2
  • Beşiktaş-Fenerbahçe derbileri daha bir heyecanlı geçiyor bence.

2|1
    0|2
  • Elazığ-MALatya derbilerinin üstüne görmedim

0|0
    1|1
  • Fenerin olmadığı derbiye derbi demem

1|1
    1|4
  • G.Saray-Beşiktaş derbileri.

2|1
    0|4
  • Türkiye'de tek derbi vardır, GS-FB. Diğerleri sıradan maçlar, hatta son zamanlarda Fenerbahçenin tüm maçları derbi olmaktan çıkıyor gibi, arada bir lige heyecan katmak için yenilmek dışında her takımı özellikle de GS. rahatlıkla yenebilecek bir takım olduğu için derbi diye birşey kalmıyor :))))

1|0
    2|5
    • şu an gsyi övdün mü sövdün mü anlamadım :D

• Gerçek aşk dediğin, sen arayışta olmasan da gelir seni bulur. Bir gün bakacaksın için Fenerbahçe için yanıp tutuşmaya başlamış, kanın sarı-lacivert akıyor. İşte o zaman anlayacaksın gerçek aşkın ne olduğunu :))))))

• gs-fb derbileri her zaman atraksiyondur

1|0
    0|0
  • gs fb tabiki.

1|1
    1|2
  • fenerin yendiği her derbi güzeldir:DD

1|0
    3|4
  • Galatasaray-Fenerbahçe

1|1
    2|4
  • gs fb tabi ki

1|0
    1|2
  • trabzon derbileri

0|0
    1|0
  • GS - fb kalp dayanmaz , gerçi son zamanlarda baya eziyoruz :D

1|0
    1|3
  • soru mu bu yani :))

0|0
    2|4
  • Her maçta gs yi yendiğimizden artık zevk alamaz olduk. Takılsınlar gs ile bjk :)

0|0
    4|4
  • tabiki galatasaray fb derbileri bir idoldür

1|0
    0|0
  • Belediye-Beşiktaş derbilerinin üstüne derbi tanımam

2|1
    1|3
  • el classico fb-gs

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8