Öğretmenler günü kutlaması :)

Buradaki tüm öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının 24 kasın öğretmenler günü'nü kutluyorum :)

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Başta BEN-Q arkadaşımız olmak üzere tüm öğretmenlerin mukaddes gününü kutlarım, lütfen taşkınlık yapmayın sayın öğretmenler, dozunda zıbarın:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben de tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım. Ayrıca burdan merhum ilkokul öğretmenimi de rahmetle anıyorum..

0|0
    0|0
  • Ben de kutluyorum tüm öğretmelerin gününü.

Bir de o kayıplara karışan öğretmen arkadaş.. çiçek de gönderemedik paramız yok :( onun ki de kutlu olsun :)

Sabah hatırlatın, bizimkilerin gününü kutlayayım, unuturm falan :)

0|0
    0|0
  • buradan ilkokul 7.sınıfta türkçe dersim 3 gelmesine rağmen 4 yapan türkçe hocama saygı ve sevgilerimi sunuyorumn.her ne kadar adını hatırlayamasam da onun sayesinde lgs de anadolu liselerini yazabilmiştim hakketen çok büyük iyiliği dokundu saolsun varolsun :)

hala hocalık yapıyosa Öğretmenler günü kutlu olsun (yapmasa da kutlu olsun sorun değil :)

0|0
    0|0
  • öğretmen adayı olarak tüm öğretmenlerin gününü kutlarım :D

0|0
    0|0
  • Van depreminde hayatlarını kaybeden "64" öğretmenimizi bu kutsal günlerinde saygı ile anıyorum... #24kasim

0|0
    0|0
  • Gerçekten işini yapan dürüst onurlu kendini öğrencilerine adamış öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kalpten kutluyorum. Bu yazıyı yazmayı bile onlar öğretti bize iyiki varlar.

0|0
    0|0
  • Teşekkürler şimdiden 2 kalem 2 gömleğim var

0|0
    0|0
  • sevgili , saygıdeğer öğretmenlerin , öğretmenler günü kutlu olsun..

0|0
    0|0
  • Elleriöpüleri bütün öğretmenlerimizin gününü kutluyorum

0|0
    0|0
  • Bana bunu yazmayı, sana da bunu okumayı öğreten tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

0|0
    0|0
  • ögretmenlerin örgetmenler günü kutlu olsun.

0|0
    0|0
  • tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

0|0
    0|0
  • benim öğretmenler ile başım belada, ülkemizin geride kalmasının en büyük nedeni de onlar, hiç kendilerini geliştirmiyorlar, ukalalık desen bin bir türlü, herşeyi ben bilirim, sen kimsin, sen ne bilirsin, hatta o kadar tiksinti oluyor ki bazen bunu anlatacak kelime bulamıyorum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tüm zamanların en kıymetli mesleklerinden olan ve gelecekte de bu değerinden birşey kaybetmeyecek olan öğretmenlik mesleğini hakkıyla yapan herkesin günü kutlu olsun.

ayrıca sitedeki arkadaşlarım içinde öğretmen olanların ve özellikle Seteea'nın öğretmenler günü kutlu olsun :)

0|1
    0|0
  • link

örtmenlerimmmm örtmennler gününüz kutlu olsuunnnnn:))))

0|1
    0|0
  • Mesleğinin hakkını gerçekten verebilen öğretmenlerin, öğretmenler günü kutlu olsun..

0|1
    0|0
  • depremde enkaz altında kalan öğretmenlerimizi unutmayalım...Mekanları cennet olsun.

tüm öğretmenlerimiz ve öğretmen adaylarının bu günü kutlu olsun...

0|0
    0|0
  • Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun:))Sevgiler

0|0
    0|0
  • teşekkürler... yaptığım işin hakkını veriyorumdur umarım

0|0
    0|0
  • link

Ogretmenler Gununuz Kutlu Olsun.

0|1
    0|0
  • Öğretmenlerin günü kutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • Öğretmenler ; öğretmenler gününüz kutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum umarım atamam çıkar bende o çok değerli öğretmenlerimizin arasına katılırım bir an önce ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...