Erkekler evlendiğiniz kadının göğsünde dövme olsa ne düşünürsünüz ?

Yani ilk aşkının adı yazıyor ama çok önceden kazımış dövme okunmuyor bile ne düşünürsünüz söyleyin bakalım ?

Güncellemeler:
Tamam haftaya lazerle sildirmeye karar verdim aydinlattiginiz icin sagolun beybiler

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• sildiririm olmadı ütü basarım..evlenecem belki ilerde çocuk olacak "anne bu dövmede ne yazıyor dediğinde babandan önceki sevgilimin ismi çocuğum" mu diyeceksin..o konuşma ortamında orda olsam dövmeye değil kafaya basarım bu kez ütüyü :D

1|0
    0|0
    • Zaten okunmuyor diyorum ama kazimis kız orayi

• ben deli kadir ulenn...! kazımakta olmaz..görünmeyecek ulen..

Erkekler Ne Diyor 27

• düşünecek birsey yok olan olmuş eskide kalmış yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Ewlencegim kadinin ewlenmeden gogusunu gorurum zaten, oyle bi' durumu kimse hazmedemez..

Dovme sildirmek diye bi' sey yok yahu.. yakiyorlar o deriyi oyle cikariolar ama bu seferde yanik izi kaliyor..

Istersen o dovmenin ustune bi' kapama dovmesi yaptirip kapatabilirsin..

1|0
    0|0
    • Ya gostermezse gorucu usulu evlenirseniz ?

• Kumar oynamayi sewmem ki gorucu usulu ewleneyim..

Gorucu usulu evlenirsen ya mutlu olursin ya da filozof..

• evlenene kadar o göğüsü görmediysem ben sen ki göstermediysen namuslusun demektir oluyor :) ee anladın işte gerisini sölememe gerek yok kimi herkez kendi yoluna der küfür eder ben olsam 1-2 haftanı yalnız geçirmeni sağlardım

1|0
    0|0
  • Ne yazdığı bir yana oraya dövmeye yapan umarım erkek değildir.Ayrıca istemem de yani eski sevgilisi filan.Tıbbı şekilde silinebiliyor.

1|0
    0|0
    • Kazimis ama silinemiyor iste

• benim yapım böyle kesinlikle onu ordan sildiririm.üstüne başka yaptırırım bir şekilde yok ederim yani.ama senin eşin belki anlayışla karşılar belki bişey demez.yapı meselesi.

• İstemem kendini döv (dürmüş) meli kız...

1|0
    0|0
  • cesaret ister;)

1|0
    0|0
  • Üstüne başka bir şey yaptırır geçer gider onu görmek sıkıntı her seferinde tabiki .

1|0
    1|0
  • Ameliyat mı oluyor ne yapıyorsa yapsın sildirsin. Her seviştiğimde o adam mı çıkacak karşıma yani... Bu ne saçma bir soru...

1|0
    0|0
  • eğer bana daha önceden söylemese kızarım tabi ama yinede bir tane küçük bir dövme yaptırsa bana söylese kızmam

1|0
    0|0
  • ilk aşkı ise ve bitti ise sadece sildirmesini isterim eğer ciddi isem tabiki

1|0
    0|0
  • çok kötü bir durum ben istemem şahsen ama sevmek ayrı bir şey tabi seviyorsam evlenirim ama o dövmeyi de sildirtirim

1|0
    1|0
  • geçmişte olan bir konuyu asla dert etmem...

1|0
    0|0
  • başka yerde var mı dövme ?

1|0
    0|0
    • Ayak bilegimin arkasinda kolumda 3tane omuzumla boynum arasinda kaburga boslugunda bide hepsini sildirecem

• Yok bitek bilegimdeki benzeri oda boslugumda olan roketatar dovmesi roketatara karsi zaafim var bigun koleksiyon olsun diye alacam

• hangi burçsun sen savaşçı ?

• sinek küçük ama miğde bulandırır

1|0
    0|0
  • bişi düşünmem hoşuma gider

1|0
    0|0
  • evlenene kadar görmüş olurdum çoktan :):)

1|0
    0|0
  • evlenmeden önce farkederdim o dövmeyi :) yani öyle bir ihtimal yok

1|0
    0|0
  • isim olsa kızarım ama artık dövme flan sildirme var sildiririm tabi

1|0
    0|0
  • Pek hoş karşılamam. Neden daha önce söylemedin diye de tepki veririm.

1|0
    0|0
  • dövme sonucda ne düşünebilirim ki . bende de var hem

1|0
    0|0
  • Hiç iyi düşünmem.Direkt soğuma sebebi.

1|0
    0|0
  • dövme bile bile durduramaz beni somururum orayı :D

0|0
    1|0
  • yardımcı olduysak ne mutlu, birde tavsiye evlenmediğin sğrece kimseyi bedenine kazıma bence

0|0
    0|0
    • Ilk ask iste baya da uzun surdu insan kendini kaybediyor hata iste neyapalim bidaha asla zate

• süpersin mutluluklar

• sildirme konusunda yardımcı olabilirim ticaret gibi olmasında :)

0|0
    0|0
  • Merhaba o dövmeyi sildirme hep masraf çünkü :D yazı tahtası gibi kullanma memelerini çocuklarını emzir onlarla .

1|0
    0|0
  • illa ki görürüm evlenince mi görecem onu

1|0
    0|0
  • ah aşkım çok incesin bundan bir tanede aşşa da görmek isterim :P

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sildir canım sende

1|0
    0|0
    • Daha karar vermedim bebisim yeni ayrildik bayadir birlikteydik kaziyim dedim bir an sonrasida var bunun en iyisi sildirmek

• Ay bide isim tabi kimse hos karsilamaz sen olsan hos karsilarmiydin ya:s cover yaptir ya da sildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...