Ligde Şampiyonluğa oynayan takımların maçlarının aynı gün ve saatte oynanıp/oynamaması hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ligde Şampiyonluğa oynayan takımların maçlarının aynı gün ve saatte oynanıp /oynamaması hakkındaki görüşleriniz nelerdir... tşkkürler... hem oylayın hem yorumlayın -.-

• Ligin bitimine 10. hafta kaldı daha erken buluyorum ligin bitimine 2-3 hafta kala bu uygulanmalı BENCE
    A seç
  • Ligin heyecan seviyesini yukarı çekme adına uygulana bilir Şampiyonluğa oynayan takımların maçları aynı gün aynı saatte oynanmalı DESTEKLİYORUM
    B seç
  • Böyle bir uygulamayı gerek görmüyorum mevcut durum devam etmeli
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• En az son 5 maçta ayni anda oynamaları uygun olur fakat yayıncı kuruluşun isine gelmediği için mümkün oldugunca ayni saatte oynamamaya başlıyor

0|1
    0|0
    • öyle evt aslında son 6 hatfa gibi ya da 5 hafta standart kurala bağlanmalı ligde heyecanı daha üst düzeye çıkarır sırf şampiyonlukta değil avrupa ligi küme hattıı içinde geçerli bu yayıncı kuruluşlar futbolun günümüzdeki bir parçası ama bizdekiler diger ülkelere göre bayağı söz hakkına sahip bu da olmaz yanii

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı saatten ziyade gündüz maç oynanmalı bence. Nasıl ki ingiltere de büyük takımlar hiç farketmeksizin oynuyorlar. Bizde de lazım. Ama yayıncı kuruluş hep köstek oluyor bu duruma bence

0|1
    0|0
    • yayıncı kuruluşun ticari kaygıları çok gözetiliyor bu nedenle rekabeti az ilginin zayıf oldugu bir ligiz dediğin doğru ama tüm satadlar hemen hemen ışıklandırması yeterli bu uygulanabilir bence

• Işıklandırma önemli değil de gündüz gözüyle gidip görmek güzel olur maçlar için. Her gece yarısı nedir sanki

• gündüz maçı bilmiyorum ya büyükşehirlerde tam zevk vermez bence ben sıcak bakmıyorum ingiltere ligi kendi kurallarını koymuş özel bir lig ve futbolda zirve bir lglerden 1 veya bazen ikincisi futbol kültürü sonra iklimi göz önüne alırsak sezonun önemli bir kısmı yaza sıcaklara denk geliyor bilemedim tam olarakk

Yükleniyor...