Size göre maddi anlamda zenginlik nedir ?

TeslaD
Maneviyata şimdilik girmeyelim

maddi anlamda nedir zenginlik ?

3-4 bin tl aylık kazancının olması mı

bi şirkette iyi bir pozisyonda olup 6-7 bin lira para kazanmak mı ?

nedir sizin için zenginlikte yeterli sınır ?

benim için kendi şirketini kurmaktır. ayda 2-3 bin tl nin yukarısı da zenginliktir maaşlı çalışan olup 10 bin kazanmaktan daha güzeldir.çünkü patron sensin. ve hiç bir şey kesin değildir. kesinliktir insanı deli eden.bellidir herşey hayatında. ayda x kadar gelirin var 5 sene sonra 2x kadar gelirin olacak hayatının çizgisi bellidir ve ölmekten farksızdır. ileriye baktığında mezarını görürsün herşey nettir

ama kendi işinde öyle değil 2 bin de kazanırsın 100 bin de. bambaşka şeyler üretebilirsin işine geç de gidebilirsin gece 2 ye kadar da durabilirsin. belirsizliktir heyecan veren..

peki ya sizce ?

Size göre maddi anlamda zenginlik nedir ?