Bu Sezon Şampiyon Kim Olur?

Yarışta iki kişi kalan takımlardan Fenerbahçe, Akhisar maçında aldığı 3-0'lık galibiyetle lider konumunda. Halen daha bir maç eksiği olan Beşiktaş ise ikinci sırada yarışta.

Gönlümden Fenerbahçe geçiyor. Sizce bu sezon kim şampiyon olur?

Bu Sezon Şampiyon Kim Olur?

• Fenerbahçe
    50% (4)28% (7)33% (11)Oy Ver
  • Beşiktaş
    50% (4)72% (18)67% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe şu an lider BEŞİKTAŞ ile arada 5 puan farkı var, fakat bu akşam Eskişehirspor ile maç var, ve bir maç eksiğimiz var, ayrıca lig'in bitmesine 10 hafta var. Yani şu an birşey söylemek saçma olur, halen belli değil tabiki, ama Beşiktaş'ın şampiyon olmasını umuyorum.

"Bu sene o sene, inanın çocuklar!"

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe olacak 1 ay önce de söyledim burada. bjk bu savunma ve ortasaha ile şampiyon filan olamaz. sezon sonu yaklaştı yine strese girdiler nerede ilk yarıda her takıma 3 4 atan takım nerede bugünkü bjk. bugün eskişehir maçında da nasıl zorlanacaklar göreceksiniz. puan kaybı olursa kimse şaşırmasın.

0|1
    0|0
    • Zorlandığımızı göremedim? :)
      Puan farkını 5'ten 2 ye indirdik, hala Fenerbahçe lider, fakat biz şampiyon olacağız. Mario Gomez in 2 golü ile yendik ve kendisi lig'in gol kralı seçildi.

• Ve hutchinson'un golü tabiki.

• @Sansarci34 gol kralı mı seçildi? daha lig bitmedi :D neyse tebrikler. hak eden kazansın ben bu tartışmayı yapmaktan bıktım artık. fikstüre bakıp ona göre yorum yapın. önceki yıllarda bjk nin son 10 maçta neler yaptığına bakın ona göre yazın. bjk lig stresini kaldıramıyor. ligden düşmüş eskişehir karşısında bile zorlandınız adamlar ne hücum yapıyor ne savunma.10 gün içinde rize trabzon antalya maçları var görücez bakalım neler yapacaksınız :) bu savunma ile olmaz. ben bir tek bunu söylüyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş olacak inşallah

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, tabiiki takımım şampiyon olsun isterim. Ama Fenerbahçeyi yarışta daha avantajlı görüyorum şu koşullarda.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçenin olmasini istiyorum.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alacak inşalla

0|0
    0|0
  • Besiktas

0|0
    0|0
Yükleniyor...