Cinlerin babasının isminin 'can' olduğunu biliyormuydunuz.

babları nasıl birşey bilen varmı...diğerlerinden değişikmi...

toğalete bismillah demeden girince toğalate giriyorlarmış ve bizi izliyorlarmış..bismillah çekince göremiyorlarmış.

meleklerimiz toğalete giremiyor besmelesiz toğalete girenin hali harap ..

kaç kişi besmeleyle giriyor ya da böyle ilginç şeyler gören varmı..

cinleri gören varsa açıık açıık söylesin anlatsın durumunu...

bizde bilelim yani..

en çokta aynaların içindelermiş.kızın biri aynaya çık çık git içimden diyormuş cübbeli ahmet hoca anlatıyor...

ahiret gününde onlar bizi göre biliyor ama biz onları

göremiyormuşuz ne ilginçç...

link

cin görenn varmııııı. milletttttttttt ya da böyle bir olaya şahit olann...:)

Güncellemeler:
link işte adamı yakalamışalr
pardon tuvalet.))) mişşşşşşşş.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil insana cinde gelir. Uzaylıda gelir. Börtü böcek de geliir. Hatta zorlarsa ebesi bile gelir. Çünkü cahillik kulak duyma boş sözleri ve göz yanılmalarını o kadar güzel harmanlarki gerçek sanır kişi. Önce sne bir Kuran-ı Kerimi aç o kısmı güzelce bir oku sonra birde bilimsel çalışmaları incele sonr abak bakalım korkuyormusun.

0|0
    0|0
    • cahhiillllll sen nedemeye çalışıyorsunn inkarmı ediyorsun yani.

• Valla Abicim sende kusura bakmada sizin gibiler yüzünden bu durumdayız. Cübbeli hocayı şahsen severim ama Haşa kendisi peygamber değil. Bu konularda Kuran-ı Kerimde açık olarak bahsedilmiş Önce demiş beni okuyun bir beyin olarak idrak edin açıklama duyduğunuz yerlerde alimlere başvurursunuz.. Ha yok ben kulağıma inanırım diosan oda snein bileceğin iş hadi kal sağlıcakla

• canım cübbeli hoca kuran-ı ezbere bilen bir insan...taamııı neysee bb

Erkekler Ne Diyor 18

• Tuvalete girerken besmele çekilmez... ALLAHUMME İNNEEUZUBİKE MİNELHUPSİ VEL HABAİS Türkçe okunuşu bu bu denir çıkarken de bir duası var ama onu bilmiyorum girerken buı dediğimi diyeceksin ya ALLAHUMME yi girmeden bir kaç adım önce soylesen iyi olur BİLGİNE...

0|0
    0|0
  • besmele çekmek kafi değildir bazı dualar vardır ama bunları girişte söylemek vaciptir... illaki korunmak istiyorsan sabah evden çıkarken akşam eve giderken ve yatmadan önce ayet-el kürsi oku birde yatarken felak ve nas surelerini de oku.. korkularından emin olduğunu göreceksin..şunuda söyliyim insanlar cinlerden üstündür korkması gereken onlardır biz değil...

0|0
    0|0
    • ben korkmuyorumki korktuğumu söyledimmi benimki sadece bir merak.dı

• Besmeleyle girilmez onun duası vardır. O dualar okunup öyle girilir. Ayrıca babaları anaları şunları vs. diye bir olay yok. Yaratıldığı zamanda cindi şimdi de cin. Cin kelimesi Allahın cenan isminden gelir. O da kapalı örtülü gizli manasına gelir. Hadi gülüm yorma böyle şeylerle kafanı... Ayrıca o toğalet değil tuvalet...

1|0
    0|0
  • okadar sayfa yazı yazmış millet te toğalete takılmış enteresan gerçektende

0|0
    0|0
  • başlığa ; sen nediyosun ya sallama abi :) annesinin adı da CANAN MI MIŞ :) :) :)

0|1
    0|0
  • toğalet değil yavrucuğum tuvalet :))))

0|1
    0|0
  • hiç görmedim göreni de görmedim

0|0
    0|0
  • sen nerelisin nerenin şivesi bu

0|0
    0|0
  • toğalate...derken...? sanırım tuvalet olacaktı...

sana tavsiye ...kafa yorma...iyi bir şey değil...

0|0
    0|0
  • Tuvalete giriyoken besmele cekilmez banyo ve dus sirasinde melekler bekler kapi disarda esler arasindaki yakinlikta o odadan cikarlar..

Tovbe tuvalette hemde besmele nerde gorulmus bu

0|0
    0|0
  • adam bok yoluna gitmiş desene. melodi bir çay koy pampa

0|0
    0|0
  • Dedesi de cantekin :)

1|0
    0|0
  • ben gördüm. hatta bir ay boyunca aralıksız gördüm. ben kaşındım ama. sonra hoca hoca dolaştım

0|0
    0|0
    • bu arada can dünyada yaşayan ilk cin topluluğu. yani bir topluluk. adem ve havva dünyaya inmeden önce onlar varmış

• nasıl gördün.

• sen simdi attıgın bu linke inandın mı

0|0
    0|0
  • sahte bu yav

0|0
    0|0
  • bende ne korku dolu anılar var cinli perili böööö :D

0|0
    0|0
  • benim bir akrabam cinle yatmış şahsen şaka degil gercek

0|0