Günlük 2 km lik tempolu yürüyüşle kaç ayda 5-6 kilo verebilirim?

Günlük 2 km lik tempolu yürüyüşle kaç ayda 5-6 kilo verebilirim? Ekmek yemeden yediğime içtiğime dikkat ederek.

Güncellemeler:
Hadi beni gaza getirin

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 2 km az bence 5-6 km yürümelisin

0|0
    0|0
    • Led Zeppelin bacım zaten olmam gereken kilodayım birazcık daha vermek istiyorum 2km le ile olacağı söyle bana

• ahaha demek Led Zeppelin i biliyorsun hayretler içindeyim sitede bilen varmış :)
      Olabilir ama zaten yürüyüş çok kilo verdirmez forma girersin daha sıkı güzel vücudun olur sen şunu 5-6 km yap ama şimdi değil 2 km nin az geldiğini ileride hissedersin sonra arttır derim

• Led zeppelin nedir gülüm shhs tamam bakarım ileride 😊 teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 haftada gözle gorulur değişim kaybedersin kesinlikle. sen 2 km Kosta dediğini aynisini topa tip yap. bana milyon dolarlik dava Ac odeyecem :) bak bu isin uzmaniyim dediğini yap istediğin vücuda kacusursun. birde evde sicak vücutla gidince sağ sol sağ sol yaslanan basenleri erit. ip atlama ise süper her yeri calistiriyor. ev musaitse komsu rahatsız olmicaksa ipte atla

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok , aç karnına 15 bilemedin 30 dakika yürüyosun glukojen olmadığı için yani aç olduğun için vücut başlıyor yağlardan yemeye kapiş ;) bol şans.

0|0
    0|0
  • Alacağın kaloriye bağlı.

0|0
    0|0
  • 2 ay en fazla

0|0
    0|0
  • 15-20 gün

0|0
    0|0
  • Max 1 ay

0|0
    0|0
  • 1 ayda verilir uyku düzeni ve diyet düzeni sağlanırsa

0|0
    0|0
  • 2 km koş

0|0
    0|0
  • 5-6 olmasa da verirsin

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslenme ile 1 ayda verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet

0|0
    0|0
  • diyetle ve sporla birlikte bir ayda 4 kilo verebilirsin yani en fazla iki ay a verebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...