Hangi bankayı tavsiye edersiniz?

Sms, hesap işlem ücreti ve kart gibi salakça şeyler için ödeme istemeyecek bir banka arıyorum. Garanti bankasını önermeyin zaten oradaki hesabı iptal ettirmeyi düşünüyorum. Finansbank var şu an aklımda olan. Sizlerin tavsiye edebileceği ota b.. hesap işlem ücreti türevinde kesim yapmayacak bir banka arıyorum.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• hepsini denedik daha biri düzgün çıkmadı

0|1
    0|0
    • Aynen öyle de yine de denemeye devam... olmadı yastık altı yapacağız :)

• İmar bankası veriyordu offshore falan da değil. Sağolsun tayyip abimiz el koydu da o da yalan oldu.

• köpekleride toplatıp dağlara bırakıp açlıktan öldürme sebebinin altında kapattığı bankamı var yoksa:D

Kızlar Ne Diyor 5

• Finansbank.

0|0
    0|0
    • kredi cekmek ıcın bı banka dusunuyorsan denızbank ı aslaaa tavsıye etmem ! kesinti yok diyerek faize yansıtıyorlar ... faiz oranlarını iyi ıncele hangısı dusukse ona basvur gecen sene fınansbank ta talıstım o zaman kredı faız oranları ınıp cıkıyordu sımdıkı faız oranını bılmıyorum

• ben bankacıyım şöyle diyim her bankada vadesız hesaplarda 3 ayda bir hesap işletim ücreti kesilir bunun kesilmemesi icin yatan parayı 5 den once cekersen para kesımı olmaz ;)

0|0
    0|0
  • şekerbank tan vadesiz hesap açtırdım 7-8 ay önce sadece 3 ayda bir 20 tl kesilecek demişlerdi onun haricinde bir kesinti olmuyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Kuveyt Türk öneriyorum.. Çok güzel ve iyi banka :) Kesinti derdi yok..

0|0
    0|0
  • akbank..a bank..odeobank..hahah,hepsini reklamlardan biliyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kuveytturk hiç bir ücret almıyor

0|0
    0|0
  • garantiden bende memnun değilim patron yurtdışında para gönderiyor diye tutuyorum.tl için ben bank asya nın iyi olduğunu öğrendim

0|0
    0|0
  • Kuveyt Türk / Başka yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...