Selam BEŞİKTAŞLI KARDEŞLERİM, ne diyosunuz bayraklar yine sandıklarımızdamı kalcak?

objektif yorumlara cevap vericem? afkoapfakfakfsapfkasofas?

Güncellemeler:
afassfasfafa
sfdsdfsfs

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşı şampiyonlukta bir adım önde görüyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman Şampiyonluk diye bağırsak, kursağımızda kalıyor...

Ersan'ın satılması ve Fiko ve ekibinin medya konusunda pasif kalmaları, hakem hataları sonrasında yumruklarını masaya vurmamaları bizi bu duruma getirdi.

Stad bitince fiko kesinlike gitmeli.

0|0
    0|0
    • ne yani bittimi bu sene sence?

• eskişehir trabzonu yen lider ol? bro ne diosun ya bugünkü maçıdamı keyifle izlemeyelim

• Keyifle maç izlemek istiyorsan, Barcelona taraftarı olacaktın 😇

Şimdi lider olsak bile, sezon sonu için umutsuzum 😐

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Turkiyede hicbir takım 3 kulvari kayıpsız gideremez , geçen sene Beşiktaşın şampiyonluğu kaybetmesindeki büyük etkenlerden biri de Mart ayına kadar avrupa maci oynaması , ornegin avrupa dönüşü lig sonuncusu balikesire kaybedilen puan

Ayrıca fb şampiyon olmak için Beşiktaşin puan kaybetmesini bekleyecek fakat Beşiktaş kendi maçlarını kazandığı takdirde şampiyon.
    Sezon başından bu yana en iyi topu Beşiktaş oynuyor , son birkaç maçtaki düşüş tüm sezonu karalamaz

0|0
    0|0
  • Bellide olmaz..
    Fenerin avrupa dönüşü maç kaybedecegi ya da puan kayıpları olabilir
    Beşiktaşın elinde tek lig kaldı
    Trabzon ile Eskişehir maçını kayıpsız geçerse şansı var gibime geliyor

0|1
    0|0
    • 1 puan öne geçecek o halde beşiktaş ve sorun ne? trabzon maçı kalmıycak gs yatar? fenerin trabzon ve gsyle maçı olcak avrupa buna dahil

• Beşiktaş bir adım önde gibi ama en iyi kadro fenerde bu sene o yüzden belli olmaz.

Tabi avrupa maçlarıda var fenerin beşiktaş sadece lige odaklandı
    % 57 beşiktaş
    % 43 fenerbahçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...