Sizce ölçülerimde bir sorun var mı ve bel oyuntusu spor ile çıkarılabilir mi?

Sevgilim ve yakın kız arkadaşım spor yapmam gerektiğini düşünüyor. Gerçekten düzgün bir fiziğim var fakat daha iyi olabilirmiş vs bu açıkçası beni biraz üzdü. Beliminde kalın oldugunu düşünmeye başladım ve size fikrinizi sormak istiyorum. Arkadan bel oyuntum var fakat belim biraz kalın ölçülerim 80-66-95 boyum 168 ve kilom 55 belim daha incelir mi bilmiyorum çünkü omuzlarımda kaburga kısmım da biraz geniş ve önden bakılınca çok belirgin bir bel oyuntum yok ama göbeğimde yok zorlasam ne kadar incelir oyuntu çıkarılır mı ne yapmam gerekir bunun için bir fikrim yok diyetlede olucak bir şey olduğunu sanmıyorum 10 yaşımda omurga eğriliğim yüzünden skolyoz ameliyatı olmuştum onunlada ilgisi olabilir belki ve o ameliyat yüzünden omurlarım çok esnek değil her sporuda rahat yapamıyorum...

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben anlamıyorum zayıfsın ama ölçülerin belin hariç çok fazla 96 cm popo nedir ya o kiloya o boya

0|0
    0|0
    • öyle ya bacaklarım falanda ince kollarım bacaklarım, kalçamın ölçüsünden dolayı ince duruyo belimde ama oyuntu olmayınca kalın diyolar değişik

• çırpı gibi değil canım :D kalçama nazaran

• Kalçayla az orantılı olması lazım aralarında. 7-8 cm fark olması lazım yani

Yükleniyor...