Neden bacakta çok çabuk kas oluyor da, karın kası yapmak bu kadar uzun sürüyor?

neden bacakta çok çabuk kas oluyor da, karın kası yapmak bu kadar uzun sürüyor?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bacak çok çalışan bir organ, karın pek çalışan biryer değil. ayrıca, yağ depolamaya en müsait yer de orası

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karninla yurumedigin icin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• muhtemelen bacaklar da yağlanma oranı daha düşük
    www.menshealth.com.tr/.../
    https://www.youtube.com/watch?v=9-qSPQlpopk

1|0
    0|0
  • Herkesde karın kası vardır , görünmemesinin sebebi vücuttaki yağ tabakasıdır bunun için diyetler ve cardiolar yapman lazım ki yağsız define bir vücut olsun kadınlarda yağ oranı %20 civarında iken erkeklerde %10 civarındadır %10 civarında hafifden çizgiler çıkmaya başlar , o senin sixpacklerin arasına parmak girecek kadar olan gördüğün herifler %5-8 arasında dır basit iş değil disiplin meselesi.

0|0
    0|0
    • anladım, teşekkür ederim. şöyle ki boyumla kilom arasında 10 kilo fark var, zayıf olduğum halde karnımın üstünde halen yağ var, kaslar belirgin ama şişkinlik olunca hemen gidiyorlar sanki hiç çalışmamışım gibi bir görüntü oluyor bu da sinirimi bozuyor. Yağ oranımın %15-17 falan olduğunu düşünüyorumç4 aydır fitness ile uğraşıyorum. bir beş kilo daha verip 45 kg olmak istiyorum yağ oranımı da düşürerek ama bu esnada kütle de kaybedeceğim işte. 1 ay sonra herhalde istediğim yağ oranına ve kiloya ulaşmış olurum sonra tekrar asılırım ağırlığa..

• :D bende kas kütlemi arttırmak için şişmeye çalışıyorum ama kas gelişimim büyük oranda durdu vücudum artık tepki vermiyor 40cm bicepse koşuyorum hadi bakalım :D

• kolay gelsin sana da :))

• Her defasinda yurudugun icin kas olabiliyor

1|0
    0|0
  • İkiside aynı ölçüde zor, karın kasının zor olmasının sebebi yağ oranını düşürmek. Düşürürken de kütle kaybediyorsun.

0|0
    0|0
    • aynen öyle... boyumla kilom arasında 10 kilo fark var, zayıf olduğum halde üstünde halen yağ var 4 aydır fitness ile uğraşıyorum. bir beş kilo daha verip 45 kg olmak istiyorum yağ oranımı da düşürerek ama bu esnada kütle de kaybedeceğim işte. 1 ay sonra herhalde istediğim yağ oranına ve kiloya ulaşmış olurum sonra tekrar asılırım ağırlığa

• Bacak en büyük kas grubundadır , karın kası yağ oranını dusurmekle ilgili

0|0
    0|0
  • Aralikli oruc ile hizli yav yakabilirsin

0|0
    0|0
    • oruç mu?

• İntermittent fasting bir arastir istersen 8 saat yemek yiyip 16 saat ac kaliyosun uyku ile beraber ac kaldigin zamanlarda yesil cay sekersiz kahve kalorisizler serbest

• sende karnının üzerinde bu kadar yürüsen sürünsen bak bakalım nasıl olur o kaslar))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende karin kasi yapmak istiyorum ama hala bisey görünmüyo :( bacak ve kollarimda görünüyo ama :) sen neler yapiyosun fitness de?

0|0
    0|0
    • 40 dk kardiyo, sonra ağırlık çalışıyorum haftada 3 gün gidiyorum. karın programım epey zor..

• hmm iyi mis bende öyle yapiyom

Yükleniyor...