Yakın arkadaşınız dostunuz vesaire...

En ykın arkadaşınızdan bile sakladığınız , anlatmaya çekindiğiniz , yaşamış olduğunuz veya hissettiğiniz bişeyi anlatmaktan çekinirmisiniz? Belki beni hor görür dediğiniz şeyler oldumu.

Ki bu arkadaşınız size dostunuzdan kardeşinizden de yakınsa sizee?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• En yakın arkadaşımla aynı kızı seviyormuşum bana dediği gün beynimden vurulmuşa döndüm. Dostlugumuz bozulmasın diye içime attım. Gittim kızıda buna yaptım . Hala beraberler. 4 yıl oldu İyikide yapmışım . Ama benım onu o zaman sevdiğimi bilmiyor hala söyleyemedim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanın kendinde saklı kalması gereken sırları olması gerektiğinr inanıyorum. Herkesten ve en yakınlarımdan sakladığım yaşanmışlıklarım ve sırlarım var.

0|0
    0|0
  • o yaşadığın şey her ne olursa olsun, ister ayıp bir şey olsun ister başka bir şey, sen onu sakladıkça için daha da sıkılacak. içinde git gide büyüyecek. sanatavsiyem gidip birine anlatman. üzerinden büyüüük bir yük kalkar

0|0
    0|0
  • konuya baglı cekınebılırım...Ayrıca konyadanmı

0|0
    0|0
  • oldu.kimseye söyelemdiğim anlatamadığım durumlar var ve kimse ile paylaşmadım

0|0
    0|0
  • ben açıkça söylerim öyle şeymi olur

0|0
    0|0
  • herşeyi anlatırım, ne görürse görsün :D

0|0
    0|0
  • bazı şeyleriimi en yakınıma dahi anlatmam ben..

0|0
    0|0
  • Cekinceden degil ama anlatmam. Ne gerek var her seyimi bilmesine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki oldu. En yakınıma bile söyleyemediğim seyler var benım. Hatta içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnız sayılırım bence.

0|0
    0|0
  • olur bazen anlatılamayacak seyler.ama bazen öyle bir anlatmak istersin içini dökmek için.işte o zamn yandın

0|0
    0|0
  • en yakın kardeşim dediğin insan bile gün gelir düşmanın olur ne var ne yok döker ortaya o yüzden ne yaşadıysan içinde kalsın gerek yok anlatmaya

0|0
    0|0
  • Hiçkimsenin bilmediği bir sırrım var, kimseyede söyleyemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...