Her aşk romanlarının ortak noktası olan mükemmel erkek..Var mısın gerçekten?

mübarek romanlarda geçen erkekler selvi boylu,müthiş kaslı,parlak gözlü,uzun kirpikli,ölümüne aşık,gözü o kızdan başkasını görmez,aldatmak nedir bilmez,şevkatli,anlayışlı,sonunda da evleniverirler hemen..bu ne yahu?resmen stadtartlarımızı yükseltip gözümü boyuyorlar.sizin de bu yazarlara söylemek istediğiniz iki çift lafınız var mı?

Ve sizce gerçekten böyle erkek(ler bile demiyorum bir tane olsa umut ışığımız olucak:D ) var mıdır?

• Var tabii..misal .....
    A seç
  • Yok yok abartı onlar
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1719

En İyi Kız Görüşü

• valla benim okuduklarıma pek benzemiyor.. kısmen yani...

daha çok selvi boylu,müthiş kaslı,parlak gözlü,uzun kirpikli,ZAMPARA, HAYATI HAFİFE ALAN, MİRASYEDİ, BİZİM KIZI GÖRÜNCE APIŞAN, BU BÖLÜMDEN SONRA ölümüne aşık,gözü o kızdan başkasını görmez,aldatmak nedir bilmez,şevkatli,anlayışlı,sonunda da evleniverirler hemen

türü okudum.

Mükemmel mi? MÜKEMMEL :D:D:D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Var tabii..misal ...

2|0
    0|0
  • A: Var

eğer duymak ve görmek için kulağın ve gözün var ise sabretmesını ve samımıyetınle Allah tan ıstemesını bılıyosan ansızın çıka gelır hayretler ıcınde bakakalırsın

1|0
    0|0
  • Yok canım yok. Beyaz atlı prens yok. Biscolata erkekleri yok :) olsa gibi gozuksede yok. Hayattan ve evlilikten beklentileriniz çok yüksek. Bu yüzden hep memnuniyetsizlik var herkeste. Manken gibi kadınlarda yok herşeye katlanan kadında yok. Çok karamsar mi konuştum ? Aslında umitten baskasida yok

0|1
    0|0
    • Doğru konuştun, bu zamanın kızları işlerine gelmediğinde çekip gidiyorlar. Sevgi karın doyurmuyormuş çünkü

• E doyurmuyor zaten. Herkesin hayatta görevleri var. Erkek çalışır getirir kadın onu pişirip yedirir orası ayrı konu. Hep daha iyisini beklemek yanlış. Imkanların neyse onu kullan esin nasılsa iyle kabul et. Mutluluk neyin olduğu nelere sahip olduğun kesinlikle değildir.

• Öyle bir erkek yok illaki bir eksikliği vardır zaten önemli olan onun mükemmel olması değil senin onu mükemmele tamamlaman

1|0
    0|0
  • adı üstünde roman olduğu için biraz sallamasyon olucak aynı şekilde romanlardaki kızlarda çok güzel özelliklerde oluyo ama bana niye hiç denk gelmiyo?

1|0
    0|0
  • Varsa da öldürürsünüz onu. Adam kahrından ölür. "Asla aldatmaya yeltenmeyen" denilmiş... O zaman aldatılmaya hazırlıklı olması gereken erkektir <8

0|2
    0|1
  • adı üzerinde roman ne mükemmel erkek ne mükemmel kadın nede mükemmel aşk ancak hayallerde

1|0
    0|0
  • bigün aşık olur da kendi hikayeni yazarsan hepimize böyle birinin varolduğunu kanıtlamış olursun..

1|0
    0|0
  • insanoğlu işte kendine bakmadan mükemmeli arar...

hayat 1.60 lık kıçı başı yağ bağlamış kızın nerde benim 1.90 boyunda kaslı yakışıklı anlayışlı romantik beyaz atlı prensim demesi kadar komik

0|1
    1|0
  • şaka mısınız? öyle erkek ne olur olsada kimseye bağlanmaz. Namuslu erkek aramayı düşünün önce bırakın bu ergenlikleri.

0|1
    0|0
  • ya açıkcası o standartlarda ki erkekler ben mal mıyım ki kendimi bir kıza feda edim düşüncesindeler o yüzden kızlar bence dış görünüşü 2. plana atmalı...

0|0
    0|0
  • var var. ama adamına göre değişiyo. eski sevgilimle birbirimize tam oluoduk hiç tartışma olmazdı. ama aile sorunu ayrıldık. şimdi nişanlıyım kızla 1 gün kavga etmezsek hacca gdcem :)

0|0
    0|0
  • ben o şekildeki tarife uyorum ama sorun şu romantik değilim . Yani gene ideal adamı bulamadınız. Ama derseniz gülü seven dikenine katlanır ancak o zaman.

0|0
    0|0
  • Peki sen bahsettiğin romandaki mükemmel kız mısın ki mükemmelin peşine düştün? ;)

0|1
    0|0
  • mukemmellik gorecelidir.

0|0
    0|0
  • Siz mükemmel kadın olun da , mükemmel erkeği bulursunuz, merak etmeyin.

0|0
    0|0
  • romanlarda geçen kızlarda melek gibi

0|1
    1|0
  • itiraf ediyorum.

o romanların ilham kaynağı benim.

1|0
    1|2
  • Henuz benle tanışmamışsın ;)

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 16

• Ama ama hayaller olmadan insanlar nasıl yaşarkı :)? Bırakın insanlar hayal etsin belki sadece hayaliyle hayata tutunan insanlar var.Onun haricinde ben beyaz atlı prens olayına çocukluğumda da inanmıyordum şimdide inanmıyorum.Birincisi kendi atım olmasını istedim hep ve siyah atlı prens her zaman daha çekiciydi ve ben mükkemel olmadığım için karşımdan bunu beklemek hayal kırılığı getirebilir.Hayırlısı A sectim

2|1
    0|0
  • Lütfen hayallerimizle oynamayın , apoletli erkeklerin varlığının farkındayız ...

2|2
    1|0
  • O romanlar erkeklerin kadınları kolay kandırması için uydurulmuş birer senaryodur :D

Orda yazacak yazacak özendirecek kadında o gazla karşısına çıkan ilk erkeği beyaz atlı prens sanacak :D

Hopppp keklik çantada erkek kılını bile oynatmadı bak :D

3|1
    0|0
  • ahaaha menopozIu kadınların hayal dünyasından başka nasıl erkek çıkar ki :)

2|3
    1|0
  • Sevdiğim adam bana selvi boylulardan daha hoş gözükür, karakteri de iyiyse ohh daha ne isterim. :D Yazarlara bir çift lafım var evet, fantastik yazarı iseniz ütopik erkeğe eyvallah derim ama gündelik hayatta geçenler hem yakışıklı hem zengin hem çekici hem.. devamı uzun sürer, olmasın lütfen okurken sıkılıyorum

1|0
    1|0
  • o erkek hiç olmadı bence zaten ancak hayalı romanlarda olur :D hem de mukemmel kız yoktur :D özet geçıyorum mukemmel dıye birşey yoktur :D

2|0
    0|0
  • Bi tane bile yoktur kanısındayım:)

2|1
    0|0
  • var ama kusursuz insan olarak değil iyi bir aşık, sadık ,şefkatli, beni benden çok düşünen bir eşe sahibim ben... ama o da insan ben kusursuz değilim ki o olsun... ama doğru insan var sadece bulmak önemli olan ya da şöyle diyeyim o seni bulmalı...

1|0
    0|0
  • çoğu roman hayal ürünüdür.ve romanlarda herşey mükemmellikle biter.bu yüzden erkekleri de kadınları da mükemmeldir.kimsenin hayatı mükemml olmadığı için mükemmllik aranır ve yazarlar buna dayalı roman yazarlar.açıkçası benim çok hoşuma gidio zaten benim hayatım mükemml değil ama mükemmllikle biten bir kiap tamamen isteklerime ve hayal dünyama cevap verio.örneğin acılar ve sıkıtılrla dolu kitap okumam çnkü içmi karartır.gerçek hayatlardan kesit istemm zaten o hayatı yaşıorz.tabi bu tarz kitapları okurkende kimsenn böle olmadığını ve olamayacağınıda bilmek gerek..kitaplara görede kriterler yükseltilmemeli

1|0
    0|0
  • kitap biter, esas oğlan gider. vira bismillah der, bir umut buralarda dolanırım baldırı çıplak...

2|0
    0|0
  • hayır yoktur. kesin ve net. bir kere erkekler mükemmel olsaydı yani öyle bir varsayım yapsakk ağaçlarda mükemmel olurdu :D

2|0
    0|1
  • Türk dizilerinde Kore dizilerinde Hint dizilerinde ki temel de bu zaten.

1|0
    0|0
  • Mükemmellik farklıdır. Evet hayatımdaki insan mükemmeldir ancak ne kaşı, ne kipriği, ne boyu ne posu değil bende ki mükemmeliği bambaşka.

0|2
    0|0
  • masal onlar masl anca kitaplarda olur .d

1|0
    0|0
  • mikemmellik arayınca mutsuz oluyosun yaa var işde herkezin bir eksk noktası

0|1
    0|0
  • Bitane bulan haber versinde klonlayalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...