Vücut geliştirmede natural bir vücuda sadece süt içerek ulaşmak mümkün mü?

Protein tozu kullanmak istemiyorum zararlarını da biliyorum kullansam vücut açısından hem hızlı gelişim sağlarım hemde protein ihtiyacını kolay yoldan sağlarım ama ben natural vücut yapmak istiyorum toz kullanmadan. Ve natural vücuda sadece süt ve yumurta bile ulaşmak istiyorum sizce bu mümkün mü? Bu konuda bilgili arkadaşlarımın görüşlerini bekliyorum =) =) =)

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• hayvansal gıdalar içerisindeki proteinin yüksek olması seni aldatmasın o proteini insandaki enzimler tam olarak çözemiyor. yani kutuda yazanın 1/10ini sen belki almış oluyorsun. bitkisel proteine yüklen derim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Süt yumurta tavuk balık et şeklinde alarak olabilir. Tozun ne zararı varmış ki :D

0|1
    0|0
    • tozun hiç zararı yokmuş belki ben yanlış biliyomdur zararı sadece çok kullanıldığı zaman zarar veriyomuş belirli ölüçüde kullanılırsa zarardan çok fayda sağlıyomuş

• Ağzı olan konuşuyor her söylenene inanma :)

• Dediğin şey imkansız.
    Ayrıca protein tozunun zararları neymiş çok merak ettim?

0|1
    0|0
    • hiç mi faydası olmaz? protein tozunun zararlarına gelirsek arkadaşlar arasında konuşurken öğrendim araştırdım ama çok kullanımdan dolayı zarar veriyomuş bellirli ölçüde alındığı zaman daha çok faydası oluyomuş

• burdan cahil arkadaşlarına selamlar.

• proteinin zararli oldugunu kim söyledi sana ahahah

0|1
    0|0
    • arkadaşlar arasında konuşurken öğrendim zararlı olduğunu ama ben gene araştırma yaptım çok kullanıldığı zaman zararlı oluyomuş belirli ölçüde kullanıldığı zaman fayda sağlıyomuş

• Toz zararlı değil

0|1
    0|0
    • bende sonradan öğrendim zararlı olmadığını :D

• Sakın o toz işlerini kullanma aminoasit protein tozu felan hep hastalık onlar 400 liaraya aldım protein tozu 1 ay kullandım çöpe attım

0|1
    0|0
    • ben ince bir araştıma yaptım çok ölçüde tüketildiği zaman zarar veriyomuş belli bir ölçüde kullandığın zaman daha çok faydası oluyomuş araştırma yapmadan çnce arkadaş arasında konuşurken öğrenmiştim zararlı olduğunu ama öyle değilmiş

• cok zor sadece sutte yok proteın

0|1
    0|0
    • gene zorlasam azim etsem olur demi?

• Durum soyleki etrafta com broscience var hani 1 kg et yoyen insanlar cok senin protein ihtiyacini sadece sutten karsilaman pek iyi bir tercih olmayabilir bunun yerine kalori sayman dogru yolda oldugunu gosterecektir nohut kuru fasulye bulgur yumurta sebze ve durum iyiyse tavuk ama mecburi degil yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...