Kötü rüyamı yorumlar mısınız?

Uyku esnasındayken,uyku felcini bilirsiniz.Gene aynı şekilde oldu.Günümüz adıyla ''Karabasan'' gerçi öyle bir varlık olmadığını kanıtlamış bulunmaktayız.Uyku felcini çoğu kez ben yaşadım.Fakat böylesini görmedim.

Efendime söyliyeyim,bu gece gördüğüm rüyada hareket edemiyorum fakat elimi biraz hareket ettirebiliyordum.Besmeleyle kendime gelmeye çalışıyordum.Yanlız bununla değil,kafamın içinden bir ses geliyordu.Resmen konuşuyordu... Erkek sesiydi.Allah'la dalga geçiyordu.Sinirlerim bozulmuştu.Durdurmaya çalıştım durmadı.Geceydi...ve gözlerimin önünde hafif derecede ışık açılır ve söner gibiydi bulanıktı etraf... Kalkamayınca uykuya devam etmek istedim.Gözlerimi kapadım.Rüya mı gerçek mi bilemiyorumda...Bir yorum getiremedim.Uyku felci esnasındaki felci bilirim.Yanlız bu duruma bir kanaat getiremedim açıkçası...Benzer bir durum varsa sizinde başınıza gelen paylaşabilirsiniz.Saygılar...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bu tür şeyler zamanında yaşadım. Çok gerçekçi rüyalar görüp uyanmakta zorluk yaşadığım o uyku felci olayını defalarca yaşadım. Başlarda korkmuştum gördüğüm rüyalardan çok uyanamaktandı ama sonralardan alıştım. Merka edip araştırdım çok değişik yerlere gittim araştır araştıra lusid rüyalara kadar gitmiştim :) ama neyseki şimdi artık olmuyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• artık ne kadar iyi biriysen şeytan risklerle oynuyor . :D Şahsen bu benim başıma gelse kendimle gurur duyardım sen kendini iyi biliyosundur ... Bence o ses şeytanın ta kendisi.

0|0
    0|0
  • Hayır olsun

0|0
    0|0
  • Dua mı etmeden yatmam.Çok şükür de böyle şeyler gelmedi hiç başıma.Tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 harflileri görmüşsün, seninle uğraşıyorlar. Her yerde anlatma derim.

0|0
    0|0
    • sanmam pek öyle bir durum değildi.Daha başka şeyler...Pekte korkmadım açıkçası.Uyku felcine çok alştım.Sesi duyduğum zmn biraz irkildim.Bu benim psikolojim mi yoksa gerçekmi rüyamı anlayamadım...Yukarda Allah var dedim gözlerimi yumdum uyudum.Daha yeni oldu zaten rüyalarımı pek anlatmam

• Süvarim diye bir üye var, onunla konuşmanı tavsiye ederim. Bu konuda da birçok konuda da yardımcı olacaktır.

• peki teşkkrler:)

• yaaa, öff banada oluyor bazen korkunç bir şey gerçekten.. birde bir ara uyandım geçti gibi oluyorum, bir bakmışım uyanmamışım tekrar başlıyor o çok beter.. bütün gün psikolojimi bile ekliyor..

valla kanıtlandı diyorsun ama ama ben olayın batıl tarafında kararsızım... BİR ŞEYE DENK GELMEK! konusuna inanıyorum sanırım..

Özellikle gece yatmadan önce lavaboda bir şeye sürünmek ya da yatakta yemek yemek?

0|0
    0|0
    • lavaboda birşeye sürünmek ? anlamadım :)

hayır yatakta yemek yememiştim onun olacağını sanmam ama ekmek kırıntıları kalmşsa sorun olabiliyormuş bunu biliyorum tabii

• yani pis bir şeyin sen farkında olmadan eşofmanına falan sürünmesinden bahsediyorum.. ne kadar titz davransakta ihtimal.. yatak kıyafetlerimiz ayrı tabiki ama bezen uyuyacakken tam lavabo ihtiyacımız oluyorya uykulu uykulu giriyoruz

• hmm olabilir tabii hayırlısı olsun :)

• Hayırlara gelsin inşaallah:)

yatağında ekmek ufağı falan bırakmamaya dikkat et,ayet-el kürsi,felak ve nas surelerini,inşirah suresini okuyup yatman rahatlatabilir seni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...