Vücuttaki yağlar nasıl eritilir?

Ben çok kilolu değilim ama resmen belimi bile tutunca biraz yumuşak gibi yani yağ sıkı değil ve göbeğim var bu yağlar nasıl erir? Diyet ve spor mu? Yanlardaki yağlar hangi spor hareketleriyle gider lütfen yardım spordan anlayan. Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum faydası olur mu? Hep hareketsizlikten vücudumda yağ birikti yazın tüm gün yattım yemek yedim böyle oldum hala eritemedim

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle ordaki yağlarhiç bir spor turuyle ertilemez diyetle eritilemez bel çevresine biriken yağlar asitli yağdir. mesela yediğin bulgur bel cevresinde yağ yapmazken cips cikolata gibi muhendislik urunu gidalar vucuda yarari olmadigi icin direk en kestirme yoldan yaga cevrilir bu yağlarda en yakin yere bel cevresi ve basenlerde toplanir vucudun enerjiye ihtiyaci oldugu zamanda vucut bu asitli yag yerine normal yag ya da kas lari enerjiye cevirir. Onun cin yapman gereken alkali beslenmek😘👌✋

0|0
    0|0
    • Ee peki bu yağlar hep burda mı kalıcak şimdi?

• Vucuttaki asitli yaği dengelemek icin alkali beslencen alkali beslenmeyi googleden bulabilirsin✋

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Aç karna cardio , tempolu yürüyüş kesin çözümdür. Bilimsel olarak önce şeker sonra yağ yakılır sende karbonhidrat olmadığı için yağdan yakmaya başlayacaksın.

0|0
    0|0
  • Güzel bir diyet listesi bol bol yürüyüş spor hareketler koşu ve bol su derken bir bakmışssın on numara beş yıldız bir şey olmuşsun :)

0|0
    0|0
    • Kaç ay içinde

• Sana bağlı ne kadar azimle uğraştığına bağlı ilk aydan sonra gözle görülür değişim olur bence

• tuzu şekeri ve unu kesersin birazda spor yaparsın gider inşallah

0|1
    0|0
    • bir de kola filan içmesem :/ ben çok tuz ve şeker atıyorum yiyeceklere içiceklere ondan olabilir mi?

• ooo kola zaten mahvediyor bizi. ben 2.5 litre içerken günde şimdi ağzıma bile sürmüyorum. tamamen kesme vücudun tuza şekere de ihtiyacı var ama azaltabildiğin kadar azalt 3 beyazı

• Yediğinden fazla yak

0|0
    0|0
  • spor diyet

0|0
    0|0
  • Şişman kalmalısın

0|0
    0|0
  • günlük gerekli hareketleri sana gösteren tel uygulamaları var ücretsiz onları bir dene

0|0
    0|0
  • diyet yap kardeşim bide koşu falan yap gider

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gitsem orda yardımcı olurlarmı

• olurlar tabi yemene içmene dikkat et orda zaten sana ne yapman gerektiğini sölerler

• sıkı olman lazım. sporcuyum gel anlatım

0|0
    0|0
  • Çok faydası olur kesinlikle git koşu bandında vakit geçir ve yan yağlar yan mekikle geçer

0|0
    0|0
  • Fitnness başla sılılas

0|0
    0|0
  • Spor yap bol bol spora yazil

0|0
    0|0
  • Özelden yaz yardimci olmaya calisirim

0|0
    0|0
  • spor yaparak tatlıda yeme

0|0
    0|0
    • Maalesef hep tatlı yemek istiyorum yemeklerden sonra acaba neden

• kardio

0|0
    0|0
  • Elma sirkesi ileee

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitme imkanın varsa git, kısa sürede sorunu çözersin.

0|0
    0|0
  • diyet ve spor yapacaksın. sadece bel bölgesi yağlar gitmez. bölgesel yağları eritme diye bir şey yok

0|0
    0|0
  • SPor.

0|0
    0|0
    • Salona gitsem?

• Faydası olur. Ama boğazını da tutacaksın.

Kızlar Ne Diyor 3

• kilolu değilsen, sağlıklı beslenerek spor yapman yeterli

0|0
    0|0
    • Kıyafetle kilolu değilim ama kendimi öyle görünce kilolu hissediyorum yani göbeğimi filan

• Spor yap

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...