Birini araraken karşınıza kimse çıkmaz ama

Evet arkadaşlar Kendinizi yalnız hissedip birini bulmak istediğiniz vakit kimse çıkmaz karşınıza yapa yalnız hissedersiniz ama gayet keyifli dakikalar olsun kaynatcağınız o kadar insan olsun kız-erkek hiç farketmez beklenmedik anda 1-2-3 aylık süreçte karşınıza şıp diye düşer kapılırsınız amansız öyle gider sonrada neden ters işliyor bu durum :/ yoksa bende mi böyle 1-2 defa yaşadım çok değil acaba sizlerde de aynı durum ile karşı karşıya geldiniz mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• banada hep boyle olur cok yanlız hissederm sonra aniden birden fazla çıkma teklifi alırım onu istemem bunu istemem derken bakıorm yine tek başıma kalmışım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı seyı su sıralar fazlasıyla yasıyorum.ya yalnızken kımse cıkmaz.sımdı ıyıkı bı ılıskım var ya ardı arkası kesılmıyo sacma sapan yerlerden yenı yenı ınsanlar cıkıyo karsıma..zor bı surec .sınanıyoruz ıste.karakterlı olan durumdan guzelce sıyrılır..umarım sende dogru olanı yaparsın

0|0
    0|0
    • Bu süreç... Acaba Allah'ın bize karşı yaptığı bir sabır denemesi olabilir mi diye düşünüyorum bazen

• Gelen kaynıyor bu site

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi güldüm gece gece :D sadece sende olmuyor kardeşim bu hep böyledir... isterim birini gelmez, istemem 2-3 kişi birden gelir. bu sefer derim ki 'lan 2-3 kişiyi birden idare edemem ki ben' sonra hepsi gider :D demek ki etmek gerek :))) ben o geçiş evresini bekliyorum az kaldı sanırım ;))

0|0
    0|0
  • herkeste olan birsey bu kardesim herhalde bizi sınamak icin ama yalnız oldugumuz cıksa neye yarayacak ki herseyin ustesinden gelen yine biziz baskasının bizi rahatlatıcı cumleler krmasına gerek var mı sence

0|0
    0|0
    • Tabiki insanın kendisinde bitiyor dertlerini teselli etmek çözmek başkası nekadar yardmcı olursa olsun ama sonuçta arkadaştan da öte hep yanyana olabileceğin bir kişilikte arıyor insan kimi zaman arıyor insan işte niye bilmiyorum ama arıyor..

• bu hayatta herkesin bir derdi var be kardesim sıkıntı bendede varşu anustesinden gelemiyorum aklımdan atamıyorum ama biliyorum ki buda gecer

Yükleniyor...