Kam ağacını anlatır mısınız?

nedir bu kam ağacı olayıı bilenler anlatsın çok merak ediyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eski türklerde şamanizm dinine kapılan bir kısım türklerin imamıdır..Adamın adı Kam kendi evinin önüne tanrının ağaç diktiğini anlatır kamdan sonra gelen her şaman da evinin önüne ağaç dikmiştir..Ağaca bu yüzden kam ağacı denir..

Dizi de olmasa öğreneceğiniz bişey yok arkadaş..Dizi de iki nostaljik şarkı görüp dibine yorum atan ergenlerden bıktık..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayal gücü diyelim. Her nefis ölümü tadacaktır... Yaradılışa inanıyorsanız bir dine mensupsanız bunada inanmalısınız hiçbir kutsal kitap ölümsüzlükten bahsetmez. Ha inanmıyorsanız bir dine o zaman bu kadar mistik bir hikayenin bilimle ne ilgisi olabilir.

Geçelim bunları lütfen sıradaki soru

0|0
    0|0
  • link

şöyle birşey var ama bende tam bilmiyorum

0|1
    0|0
  • kam ağacı mı ilkkez duydum

0|0
    0|0
  • şimdi baktım fragmanına ilginç bişey hitler novak felan ne ayak :)

0|0
    0|0
  • eski türklerde imamdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şubat dizisiyle tanıştım kendisiyle esrarengiz biir ağaç internette arattım pek bişeye rastlamadım uydurma herhalde

0|0
    0|0
    • Bana da öyle geldi pek bişey yok çünkü

• Amerika bunun peşinde o yüzden gizleniyor.
      Ayrıca ortada böyle bir şey var insanların bundan haberdar olmasını isterler mi?
      Amerika neden Irak'da sanıyorsun bize saddam , terör olayları olarak gösteriliyor ama Amerika bir füze sallasa bırak saddamı terör felan kalmaz adamlar neden asker yollayıp uğraşsın ki? birde bu şekilde düşün derin. Ayrıca Onur Ünlü uydurma bir proje'ye dizi yapmaz!

Yükleniyor...