Ünlülerin dünyasına girelim mi?

marilyn monroe mi audrey hepburn mu yoksa rita hayworth mu hangisi sizin yıldızınız veya hangisinin hayatınızın kadını olmasını isterdiniz

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Marliyn bambaşka birşey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• candice swanepoel <3 link

aslında sarışınlardan pek hoşlanmam ama bu başka ya :)

0|0
    0|0
  • bi yere girdiğin yok, inception yaptın gece gece.

0|0
    0|0
  • Bu yaşta ki yaş 18-24 aralığı görünüyor .. Kriter aldıgın kadınlar güncel degiller. Ama kişiye göre değişir bu soru lakin audry hepburn tek geçilesi kadındır. Zerqfet incelik digerlerinden çok önde rol kabiliyeti ki zeka göstergesidir. Hanım eefndi tarzı ama aynı zamanda derininde esrarengiz bir yan?

Marşyn monree hiç tarzımdegldir yani.. Rita ise çok vamp zeki ve tehlikeli marliyn bayıcı salaklılları olabilir.

Ama grace kelly hepsini geçebilir

0|0
    0|0
    • bir kadını anlamadığın çok belli:) marilyn ile 1 hafta filmini izleyebilirsin. tek isteği sevilmek:)

• Ah monica bellucci ah..

Modena kasabasında aynı köyde doğsaydık sana italyanca şiirler yazsaydım saf modena köy aşkını tatsaydık pirelli takvimine kapak olmanı engelleseydim holywooda meze olmanı durdurabilseydim hayatımın kadını olsaydın ince belinle narin bacaklarınla tangolaşabilseydik o tipsiz herifle değil benimle evlenseydin ne olurdu monicam..

0|0
    0|0
  • Ingrid Bergman>Marilyn Monroe>Audrey Hepburn=Rita Hayworth

0|0
    0|0
    • *Grace Kelly'i nasıl unutmuşum.

Grace Kelly=Ingrid Bergman>Marilyn Monroe>Audrey Hepburn=Rita Hayworth

• hepsinin :) hepsi güzel ama marilyn monroe olmayadabilir audrey hepburn rita hayworth daha agır basıyor

0|0
    0|0
  • angelina jolie :) genc hali tabi :))

0|0
    0|0
  • domates güzeli

0|0
    0|0
  • rita benim yıldızım

0|0
    0|0
  • Üçünüde seçemiyormuyuz

0|0
    0|0
  • audrey olaydi fena olmazdi <3

0|0
    0|0
  • jessica alba diyorummm

0|0
    0|0
    • biz eskilerdeyiz :)

• bu kadında eski sayılır :) ama çok eski diyosan annenem derim taş gibi kadınmış resimlerini gördüm :D

• elizabeth toyler tabikide :)

0|0
    0|0
  • audrey hepburn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...