Evet, fikirlerinize ihtiyacım var... (boşver ya napıcan salla gitsin diosan hiç cevap yazma)

evet, fikirlerinize ihtiyacım var dostlarım.

şimdi aldatıldım, intikam almazsam içimdeki nefret beni öldürür.

hatun aldattığını çaktığımı bilmiyor, işte bu yüzden işim kolay olacak.

o yüzden zehrimi akıtmam lazım kevaşeye.

evet, ben 2 plan yaptım şimdilik

1- hatunu piknik alanı gibi bir yere götürmek, tabi mümkünse dağın başına falan, orda iç çamaşırlarıyla, hatta çırılçıplak bırakıp kaçmak.

2- bir gece seviştikten sonra uyumasını beklemek, uyuyunca da saçlarını kesmek. hem de en dipten.

yorumlarınızı bekliorum, ve de varsa sizin intikam önerileriniz ;)

teşekkürler.

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Planlarına koptummm :)) Bunları yap bence hak etmiş :DDD hehehhe

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• arkdşıyla yat.. sonra da o senden daha ii tesk ler de:) fazla kötü oldu ama napalım hak etmiş

0|1
    0|0
    • hmm, güzel fikir ama herhangi bir arkadaşını o kıvama getirmek en az 6 ay, benim 2 ayım var, sonra beni asla bulamayacağı bir yere gidicem. o yüzden, bu planı uygulamam zor.

teşekkür ederim.

• benim saçlarımı kesse biri onu öldürürm;)

• beni öldüremez, çünkü bulamayacak beni ;)

• bence hiç o kadar uğraşma "intiam mezarı kazarken iki mezar kaz" bir yerden duyduğum mükemmel söz. onun evine gidersen ya da işte başbaşa buluştğunuzda "beni aldattığın biliyorum. hoşçakal" deyip çık git. arkana bile bakma bence:)

1|0
    0|0
  • Bu planlarla anca kendi başınızı yakarsınız . Şahsen bana böyle bir şey yapılsa kesinlikle yasal işlem süreci başlatır , hem manevi hem maddi tazminat davası açarım . O davalarıda alnımın akıyla kazanırım ! Birak bu psikopatlığı da , biraz onurlu ol !

0|0
    0|0
    • yasal işlam yaptırsın, bulursa beni. çünkü o uyandığında ben çoktan rusya'ya varmış olucam.

• 2. secenek bence ınanılmazzz kotuuu :D bı kız helekı sacları uzunsa kafayı yeer

0|1
    0|0
    • evet, sırma saçları var kevaşenin, ama keseceğim.

• kolay gelsın zafer cıglıklarını duymak ısterım :D

• ah keşke sen de o anda orda olup izleyebilsen.

bi askere gittik, hemen başkasına vermiş kukusunu.

acaba kukusuna tuz ruhu mu döksem o uyurken?

• Aldattığından emin misin ?

0|0
    0|0
  • :D allah iyiliğini wersin emi :D orjinal fikirlermş bnce 2.si dha güzel o saçla dolaşamazda dışarda :D

0|0
    0|0
  • her ne kadar aldatmıs da olsa en pıs o..lugu da yapsa bence cırılcıplak bırakma..ıkısı de guzel fıkır degıl bı anda hayatndan cık g.t olsun zaten en buyuk pısmanlıgı öyle yasıcak ..omur boyu hem de

0|0
    0|0
    • karaktersizin teki , hiç bişi yapmadan bırakıp gidersem yanına kar kalır.

• o aldattıgı cocugu bılıyo musun ? gıtsen bı plan yapsanız o bebeyle, sen bı yere cagırsan kızı.cocuk da gelse.snra bırak onun elıne gozunun onunde naparsa yapsın,sen de ızle.durup kılını bıle kıpırdatmaman emınım daha cok canını acıtır onun..

• Acil psikolağa git

1|0
    1|0
  • bunu yapman için geleceği düşünmen lazım gün gelipte sende birini biriyle aldattığında aldatılanda senin gibi düşünüp penisini felan keserse hak ettim bunu ben diyip karşı koymayacak şikayetçi olmayacaksan ne ala

0|0
    0|0
  • sen aldatsaydın o kız ne yaparsa canın acırdı ?

0|0
    0|0
    • güzel fikir. valla düşüneyem bi

• bu muhabbeti duymuştum ama bu kadar yapmam kişiliğime haykırı

• hmm, o zaman, saman altından sahte dedikodu yay. yani kalkık hali 6 cm falan diye.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben haline bırak ve onsuz daha mutlu yaşayarak ocunu al derdım ama içimdende pek geçmiyor tabi.

Senin kurduğun planlardan 1.si çok kolay çözülür. Arar birisini bulur gelir olmaz. 2. ise cidden iyi bir süre insan yüzüne bakamaz ama onuda perukla çözer. Yada en yakın arkadaşını baştan çıkar ve birlikte ol hepsinden daha çok koyar emin ol. Hele birde bu kıskandıgı bı kızsa...

0|1
    0|0
  • Kızı eve yemeğe çağır. Tost yap. Tostun içine birazcık sidiğinden birazcık da dışkından ekle. Kokunun belli olmaması için kimyon nane kullanabilirsin. İyice yedikten sonra olayı anlat ve AĞZINA SIÇTIM'de. YAŞASIN İNTİKAM!1!

2|1
    0|0
  • içindeki intikam ateşi aslında bunlara söne bilir ama farklı bir alternatif daha var onunla iyice yakınlaş daha bir sıcak davran gece yatarken sarıl ona vicdanına bırak derim için için kendini yesin bu yöntemi beyenmediysen yapmazsın sana kalmış

0|1
    0|0
  • piknik alanında uyurken saçlarını kes, sonra birinci şıkta olanı yap :) şaka maka intikam hoş şey değil, ancak mutlaka birini seç dersen birinci seçenekte suç duyurusu durumu olabilir. ikincisi daha makul.

0|1
    0|0
    • senin fikire bayıldım. hem saçı kesip hem de çırılçıplak bırakıp kaçmak. güzel. saolasın dostum

• ama hukuki süreç ne olur bilemem, koz vermemen lazım eline...

• hatun TR'de yaşamıyor, ben bu işi yapıp bitiricem, o kendine geldiğinde ben çoktan schengen alanından çıkıp Rusya'da olucam. o yüzden dava etmesi imkansız.

• 1. yaparsan bana tecavuz ettı der, sıkayetcı olur. senı hıc bır allahın kulu kurtaramaz.

2. secenektede bu olasıdır. dıkkatlı ol derım.

0|1
    0|0
  • Gazetelerin ikinci sayfalarındaki hikayelerinin yarısı seninki gibi başlayıp farklı çeşitlemelerle bitiyro. Ya siz neler okuyup nerelerde yaşıyorsunuz hayatın neresinden bakıyorsunuz anlamıyorum. Yok zehrini akıtacakmış yok şntikam alacakmış. Arkadaşım biraz onurlu ol. Durumu bildigin sakin anlat sonra erkek adam gibi sırtını dön ve çık bu ne alavere delevere . Kezzap dökecekmiş kukusuna .. Aklıma mukayet ol.

1|0
    0|0
Yükleniyor...