Hangi marka l-carnitine alayım?

Merhaba arkadaşlar.
L-carnitine alacağım. Daha önce multipower kullandım. Ancak şimdi biraz kararsız kaldım.
Boyun 1.72 kilom 69. Diyet uyguluyorum ve düzenli spor yapıyorum. haftada 5 gün hiit kardiyo ve üst - alt beden çalışıyorum. (günde yaklaşık 500-600 kalori yakıyorum) nabzım 150 -170 arasında oluyor.
Bazı günler 4er kilo dumbell kullanıyorum egzersizlerde.
işte bunu biraz desteklemek ve sürei hızlandırmak istiyorum. :D

-- Weider L-Carnitine Liquid (2500mg 20 Ampul): C vitamini de barındırıyormuş. En kaliteli karnitin olan Carnipure hammaddesinden yapılıyormuş.(Alman farkı :P
---- Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg (20 Ampul) - çok ciddi yağ yakımı düşünenler içinde öneriliyor baya iyi dediler :D
----- HardLine Burner daha ( daha ileri seviyede yağ yakmak isteyen sporcular için deniyor.)

? Bir çok marka mevcut ancak seçmeme yardım edin lütfen.
yaptığım spor çeşidi belli, karnitin kullanmam için yeterli mi? kaç mg olan daha iyidir?
Çok ciddi yağ yakımı için olanları/ sporcu için gibi olanları tercih etsem bir zararı olur mu? :)

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben power system l-carnitine 3600 mg kullanıyorum spordan önce bir tüpün yarısını içiyosun gayet etkili ve memnunum

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ben de istifade edecem😉

• çok teşekkürler her şey için çok sağol :) dediğini alıyorum hemen :)

• Rica ederim😊😇

Erkekler Ne Diyor 5

• Weider L-Carnitine' yi tek geçerim ama 2.500 mg bir bayan için fazla olmaz mı? Ben sizin yerinizde olsam -Tüp şeklinde tek doz olarak satılıyorsa- yarısını kullanırım :)

0|0
    0|0
    • valla fazla olur mu olmaz mı inanın o konuda bir bilgim yok bu yüzden size soruyorum :)

• O zaman yarısını kullanın. 1.250 mg yeter de artar bile sizin için.

• evlılık sıtelerıne. evde kaldım da..

0|0
    0|0
  • Diyet yapıyor musun

0|0
    0|0
    • evet dikkat ediyorum. yağsız beslenmeye özen gösteriyorum. protein ve karbonhidratı eşit almaya çalışıyorum. lif ve probiyotik mutlaka tüketiyorum. birde kuruyemiş aralarda abartmadan. :D ceviz içi, kavrulmamış badem içi ya da kuru meyve falan. dengeyi kurdum. 6 kilo verdim bu şekilde sporumu aksatmadan.

• çok teşekkürlerr :) umarım sonuçları da iyi olur :P

• Gereksiz boyle seyler bence

0|0
    0|0
  • Bende ugrasiyom 70 gunde 4 kilo verebildim. hardline iyi olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...