Yokmu bunun unutmanın çaresi?

yeter artık delircem ya onu baskasıyla görmekten ne berbat bişise bu kıskançlık çıkmıyo zamanla geçer alışırsın diyolar yok olmuyo 3 ay oldu aksine artıyo tatile gittim unutmak için herseyi yaptım unutamıyorum nefret ediyorum nefretim kadar aşıkımda orda duruyo parmagı kanadıgını duysam kalbimde bir sancı orda bnde artık onsuz yasabilmiş gibi gözükmek degil yasamak istiyorum onu adını duydugumda nötür olmak istiyorum bıktım sabahları yastıgımın nemli olmasından yardım edin nedir bunun çaresi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Canim ya içim parçalanyor böylsi durumlari duyunca.Dizilerde bile nefret ediyorum bu tip karakterlerden.Ama napilir bu durumda bilmiyorum.Onla karşilaşma ihtimalnin daha az oldgu yerlerde takil ve zamana birak.yapck bska bsy yok zor bir durum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o nasıl olsa senin içinde gırtlakla kız olmuyorsa kalbindeki yerini daralt yenisine yer aç o temiz sevgini ona ver.

0|0
    0|0
  • Bizim sorunumuz ne biliyor musun neden hep kazandığımız halde şansımızı zorlar ve kaybederiz elimizdekileri

0|0
    0|0
  • İşin zor ama ben zamanın örtemediği bir şey görmedim yaşadıkça öyle şeyleri tolere etmek zorunda kalıyorsun ki. Bence her aldıgın nefese şükret ve hala hayatta olan sevdiklerine sarıl. Zira en acılı günlerimiz bunlar olamyabilir. Aşkına gelincede klişe laf... Aşkın ömrü 3 yıldır 3 ay diil

0|0
    0|0
  • ilkinse öyle olması normal

0|0
    0|0
  • ilk işe bu tip soruları sormayı bırakmakla başlaybilirsin. boşver başka şeyler ile ilgilen başka bir soru sor canim.

0|0
    0|0
  • hayatı yaşican kafada bitircen bırak kalp istediğini desin :)

0|0
    0|0
  • unutmak için hamamböceği yemeni tavsiye ediyorum sana yüzde bin etkili

0|0
    0|0
  • kıskanclık bir hastalıktır

0|0
    0|0
  • zaman ve müzik dinleme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafana unutucam diye taktığın için unutamıyorsun.Akışına bırakmayı becerebilirsen bir süre sonra kendine hayret edersin çünkü artık silinmeye başlamış daha az acıtır olmuştur.

0|0
    0|0
  • bir aşktan kurtulmanın en iyi yolu başka bir aşktır .

0|0
    0|0
Yükleniyor...