Arkadaşlar belimdeki yağlardan nasıl kurtulabilirim?

Belimdeki ve karnımdaki yağlardan 1 ayda nasıl kurtulabilirim? Önerebileceğiniz çeşitli spor hareketleri vs varmı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Belinizdeki Yağlardan Nizami Mekik Çekerek Kurtulabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ya arkadaşlar herkesin metabolizması yaşam biçimi farklı nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum. her insan sadece mekik çekerek bel yağlarından kurtulamaz

• @HTnylz Doğrudur Kolay Gelsin.

• size de kolay gelsin

En İyi Kız Görüşü

• sağa sola ve öne mekik

0|0
    0|0
    • şöyle bir yanlış algı var. insanlar karın bölgesi egzersizi yaparsa o bölgedeki yağların eriyeceğini düşünüyor. ne yazık ki böyle değil bu durum. olay sadece enerji harcama efor sarfetmeyle alakalı aslında

• @HTnylz belim Şu an incecik mekik çektim ve devam ediyorum

• ben de tersini söylemedim ki :) belin incelmiştir mutlaka hak veriyorum ama mekik çektiğin için değil. mekik çekerek spor yaptığın için. yani sen karın ve bel çalıştığın için o bölgelerdeki yağlar gitmedi. spor yapmış olduğun için gitti :) bazı hareket ve programlar mekik çekmekten daha kısa sürede incelmemizi sağlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi şöyle birşey var ; vücudundaki yağlardan bölgesel olarak kurtulamazsın. yani özellikle belin için yapabileceğin birşey yok. bununla ilgili bir çok yazı ve içerik paylaşımı var. inceleyebilirsin. ama sen yağ yakmaya yönelik diyet ve sporunu yaparsan , zaten vücut ilk olarak yağın fazla biriktiği yerden yakmaya başlar. yani senin bel bölgendeki yağlar fazlaysa oradan yakmaya başlayacaktır.
    dilersen sana diyet ve egzersiz programı hazırlayabilirim

0|0
    0|0
  • 1 ayda falan merkez bölgesindeki yağlardan kurtulamazsın. Olsa bile sağlıksız olur. Düzgün ve temiz beslenmek 1. kural budur.
    2. Kural ise spordur.
    Bayanlar için en harika hareket elbette squattır.

0|1
    0|0
  • Günde 300mekik çek Karındaki yağlardan kurtulursun 1 ayda

0|0
    0|0
  • bir ayda zorr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...