İki olimpiyat şampiyonumuz da dopingli çıktı?

Nasıl bir memleket oldu burası ya?
Hiç mi utanmadılar bu pozları verirken
İki olimpiyat şampiyonumuz da dopingli çıktı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bunlar şampiyon olduğunda da şüphelenmiştim zaten hayır benim anlamadığım bunun meydana çıkacağını bilmiyorlar mı yazık şimdi aldıkları paraları tazminatlarıyla ödeyecekler, spordan da men yediler bir de üstüne hep kötü olarak anılacaklar.

1|0
    0|0
  • Herkes yapıyor. Bunlar kim ki..

0|0
    0|0
  • Aslı ile antremanlarda denk geliyoruz gerçekten çok çalışıyor bilmiyorum hakkında konuşmak doğru degil

0|0
    0|0
    • Yok gayet kanitlanmis

• Iki kiside de cikarsa yapmis olduguna inaniyorsun

• Saçma saçma konuşmayın. Doping kullanmak artık zorunlu bir şey. Müsabakalarda dopingsiz kimse yok. Başarıları için tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
    • yasal islem niye baslatıldı o haldehttp://www. ntv. com. tr/spor/gamze-bulutta-doping-suphesi,-OrgZNTxyEuyLV9PgWZBwQ?_ref=infinite

• müsabakalara hiç katılmadığınız çok açık. Her sporcu hakkında yasal işlem başlatılır. Kimse steroid kullandığını kabul etmez. Etmemek zorundalar. İlaçların yarınlanma ömürlerine göre işlem yapılır. Aynı zamanda ani baskınlar yapılır anti doping kuruluşlarınca. Demekki bizim sporcular yeterince dikkatli olmamışlar. Ama emin olabilirsin ki pro seviyesindekiler ilaç kullanıyor.

• ne yazıkki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kan testlerinde çıkacağını düşünememeleri de ayrı bir salaklık

0|0
    0|0
  • Xper almaya geldim ben

0|0
    0|0
  • Bunlarda şikeci

0|0