Spor için haftalik eve ne tür yiyecekler alinir? Kilo almam için?

Haftalik alis veriş yapip kilo almak icin evde yiyebilecegim ne tür yiyecekler alabilirim?
Proteinli besinler bana daha faydali oluyor.

Onerileriniz için şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Cevap verebilecl var mı acaba 😕

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• fıstık ezmesi fındık badem ton balığı tahıllı ekmek

0|1
    0|0
    • Hepsini alıyorum sadece ton balığı yoktu onuda alacam artık. Çünkü baya söyleyen oldu ton balığını 😀 bende süt ürünleri yasak olduğu için farklı ne kullanıyor diye sordum. Bir kaç tane çıktı ortaya. Senede varsa başka her türlü fikir fiyati sorun değil her öneriyi açığım 😊

En İyi Erkek Görüşü

• eğer kas olarak kilo istiyorsan tavuk (kırmızı etten daha çok protein var), ton balığı, probis bisküvi, protein müsli, sadece protein değil vitamin minerallere de dikkat etmen lazım ayrıca çok az da tuzlayıp ye tavuğu

0|1
    0|0
    • Tavuk Göğsü fazlasiyla severim ve yerim sıkıntı yok.

Evet kassal kiloya daha yatkinim karbonhidratli yiyecekler kabiz ediyor beni 😕 fiyatta sikintim yok o yüzden baska baska onerilerin varsa alabilrim. Avm ye gidip doldurabilirim 😊 oneriler saglammiş bu arada 👍

• İlginçmış alır yerim sıkıntı yok onda 😊

• Eyvallah kardeşim sağolasın 👍

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilo almak istiyorsan her şeyi yiyebilirsin. Cips gibi trans yağ içeren şeyler hariç tabi.
    Antrenman yapıyorsan yumurta, tavuk göğüsü, kırmızı et, süt, beyaz peynir olabilir.

0|0
    0|0
    • Karbonhidratli yiyecekler kabiz ediyor beni. Herşey olmuyor malesef 😕

• Aynı zamanda kabız sorunu için ilaç kullanarakda bu sorunu çözebilirsin. Bahane yok.

• Mercimek ve et ürünleri daha faydali oluyor bana. Baskalari gibi pastayla borekle falan kilo alamıyorum ben.

• Protein ve karbonhidrat

0|0
    0|0
Yükleniyor...