Basketbol oynayan varsa bişeyler sorcam?

Ne kadar sürede öğrenilir? ne kadar sürede öğrendiniz? ne gibi faydaları oluyo? nasıl besleniyorsunuz? bunlar temelde sorularda başka bir sporla ilgileniyorsanız onla ilgili de bilgi verebilirsiniz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• nıyetın varsa cıdden ınterneten vıdeoları var top tutus top surme pas verme vb. seyler 1-2 aya kuralara kadar net ögrenırsın ( dıkkat et top paramga dık gelmesın )

0|0
    0|0
    • Kursa başladım zaten de ne kadar zamanda ogrenirim yani onu merak ediyorum ben zaten daha önceden öylesine oynuyodum bilmeden bide diğer sorularımı cevaplandirabilir misin

• proteinlı besınler ye beyaz beynır yumurta beyazı gıbı ama sonra cık sporunu yap yoksa evde kalırsın :D boyun uzar bacak omuz ve kol kaslrın gelısır ben 1- 1.5 ay da ögrendım

• Sağol faydali oldu😁

En İyi Kız Görüşü

• sana bağlı birazda

0|0
    0|0
    • Öyle elbette ama ortalama bişey söyleyebilir misin ve diğer sorulari da cevaplarsan sevinirim

• profesyonel anlamdaysa uzun zaman ister yok değilse 2-3 aya güzel oynayabilirsin
      basketbol boyu uzatır sırt kaslarını falan güçlendirir top süreceğin için koordinasyona da faydası olabilir
      beslenme konusu uzun bir konu antrenörün zaten yardımcı olur kursa başlarsan

• Başladım zaten yeni bilgi alıyım biraz dedim canım sıkıldı soru da bulamadım😁saol yorumun için😂

Erkekler Ne Diyor 2

• bu çok zaman ister

0|0
    0|0
    • Yukardaki tersini demiş😂

• Diğer Sorulari cevaplandırıyor bilir misin ben Şu an ogrenmeye başladım zaten bazı şeyleri ogendim haftada bir kere kurs ve kendi çalışmamla yaza kadar temel anlamada öğrenir miyim

• kursuna bile gitmedim :D 2 oyna öğrenirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...