Ne düşündüğünü anlayamadım, siz ne dersiniz?

Birlikte olduğum kişi, planladığımız akşam yemeğine, kalabalık olalım diyerek yakın arkadaşını da davet etti ve bana da sen de istersen arkadaşlarını çağır dedi. Ben kimseyi davet etmedim, bunu öğrenince, epey bozuldu ve arkadaşıma da söylemiştim artık iptal oldu diyeceğim dedi. Şimdi buradan ben, benim davet edeceğim kişiyi onun arkadaşının gönlünü hoş tutmak için davet etmemi beklediği sonucuna varıyorum. Ben de o arkadaşımı davet edeceğim dediğinde, beni tanıştırmak istediğini, hep birlikte bir şeyler yaparız diye düşündüğünü sanmıştım. Ama bu olayla anlıyorum ki, o da benimle gönlünü eğlendiriyor. Çok mu saçmalıyorum, siz bunu nasıl yorumlarsınız?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar zamandır birlikesiniz, ilişkinizin sence boyutu nedir ? Bunlardan bahsetmeden, arkadaşlarımı da davet etmemi istedi diye konuya girmişsin.

Söyleme artık istemiyorum. Sadece yazdıklarına göre yanıt verirsem:

Çocuk senin arkadaşlarını kendi arkadaşlarına tavlamaya çalışacak gibi sanki.

Bu kötü birşey değil aslında, ama öyle bir amacı varsa bile bunu seninle paylaşarak yapması gerekirdi. Anormal olan işin bu kısmı.

0|0
    0|0
    • İlişkimin boyutunu paylaşmak istemiyorum zaten, işin aslını anlamadan gereksiz tepki vermek de istemiyorum ama neresinden tutarsam tutayım bana normal gelen bir yanı yok.

• Biz de senin ilişkinin boyutunu bilmeye heves değiliz ama soruna net yanıt vermek için gerekli bir bilgi diye söyledim. Her neyse...

Boşta kalan arkadaşın olursa, onları da getir burda bizimle tanıştır oldu mu.

Erkekler Ne Diyor 7

• kIzIm nerden buluyorsunuz boyle 5 e 10 kalas modellerini :))

0|0
    0|0
    • İnan çok uzun zamandır kendime bu soruyu soruyorum...

• Sen kendine bosa soru sorma duzgun bir yol ciz temiz bir sayfa uzerinden

• Erkekler ne söyler kadınlar ne anlar oldu bu... Erkekler öyle çalışmaz kesin erkek arkadaşına kıyak geçmek istiyordur . Dur sana bizim kızın çevresinden birşeyler yapayım demiştir. Olmayınca adamın arkadaş çevresindeki karizmasını biraz çizdiginden bozum olmuştur. Dallanıp budaklandırıp öküz altında buzagı aramayalım

0|0
    0|0
    • Tamam bozuldu da, yemeği niye iptal ediyoruz, 3 kişi buluşup yine sohbet edebiliriz neticede. Ben onun niyetinin beni tanıştırmak olduğunu sanmıştım, çünkü hiç bir arkadaşıyla tanışmadım henüz. İlk kez göreceğim birine hadi yanımda birini daha getirdim, aralarını yapalım diyemem ya...

• İnsan sevdiğiyle başbaşa olmaktan hoşlanır benim bildiğim ne diye sağdan soldan insan toplamaya çalışır anlamış değilim ilginç bir tip sevgilin.

0|0
    0|0
  • arkadaşına da bir sevgili ayarlamak istemiş senin getirmeni istediği kişi onun için...bunlar klasik şeyler...

0|0
    0|0
    • Onu zaten anladık da, yemeği iptal etmek nedir yahu? Arkadaşına kız ayarlamadık diye iptal etmesi çok anlamsız...

• Beni de düşündüren şey bu işte, hemen ayrılığa bağlamak istemem neticede ben de ay hadi evlenelim pembe panjurlu evimiz olsun tiplerinden değilim ama yine de kimsenin gözünde 2 günlük tiplerden gözükmek hoşuma gitmez.

• haklısın ama zaman kaybına da gerek yok...farkına varmalısın sana değer verilmediğnin. ne yani arkadaşını getirmedi diye sevgilimle yemeği mi iptal edicem var mı böyle bişey...belli ki başka şeyler peşinde...

• hayır, o senin arkadaşlarına kendi arkadaşlarını ayarlamaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • ya sen özel bir yemeğe nasıl bir başkasını davet edbilirisin ki? bu tam bir kazmalık,hemen şutink, ama birde sor belneden davet ettin die !eğer kazma gibi cevap verirse yemeği ayarla o beklesin dursun sende gitme umarım senin kazma anlar...

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle ki, özel bir yemek değil, zaten sürekli bir şeyler yapıyoruz birlikte. Bu sefer hadi bir plan yapalım dedik, o da arkadaşımı davet edeyim mi, istersen sen de birilerini çağır dedi, ben de tamam dedim hatta, sonunda bir arkadaşı ile tanışacağım için sevindim. ama niyet başka çıktı...

• bende anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendi arkadaşı muhtemelen yalnızdır " bana bir kız ayarlasana kanka.Yengenin arkadaşlarından falan" demiştir.O garibim de iyilik yapmaya çalışmıştır.Olayın senle ilgisi yok.

0|1
    0|0
    • muhtemel birşey ya da çocuk pek muhabbet edemiyordur ortam biraz canlansın diye kalabalık olsun istemiştir.

• arkadasına arkadasını ayarlıcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...