Hiç hoşlandığınız, sevdiğiniz kişiden vazgecmek zorunda kaldınız mı?

Mesela Hoslandıgınız Veya Sevdiğiniz Sebepten Dolayı Birinden Vazgectiniz mi ? Örnek: Hoslandığınız Birinin Sevgilisi mi Vardıda Vazgectiniz Veya Sevdiğiniz Kişinin Ailesimi İstemedide Vazgectiniz Vs Vs ..

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Birine aşık oldum, 1,5 yıl harika zaman geçirdik birlikte, sonra başkası ile birlikte olduğunu öğrendim ve o böyle mutluysa, ben de o mutlu olduğu için mutlu olurum dedim ve hayatından çekildim. aradan yaklaşık 3 yıl geçti, bu arada evlendi (nikah davetiyesini bana da gönderip özel olarak davet etti). Vaz geçtim mi? Hayır, ben ona hala aşığım ve ondan uzak olsam da, o mutlu olduğu için ben de mutluyum...

0|0
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez degildir..

0|0
    0|0
  • kesinlikle eveet

0|1
    0|0
  • benimkii ailesi kabul etmedigi icin beni terk ettii.. Allah ailesinin de kendinin de belasini versin...

0|0
    0|0
  • çok aşıktık .. ölüm ayırdı

0|0
    0|0
  • evet kaldım mslüman değildi türkte değildi çok yakışıklıydı kızlar peşinden koşuyordu beni aldatırdı benim onu sevdiğim kadar beni sevmiyordu gıcık şey

0|0
    0|0
  • evet çok aşıktım ayrılmak zorunda kaldık o beni sevmiyodu arkadaşlarıda istemiyodu beni allah yukarıda tabi biliyo herşeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşığım ama o başkasını seviyor sevdiğim nasıl mutluysa ona razıyım yapacak bir şeyim yok elim kolum bağlı :(

0|0
    0|0
  • Karşılık vermedi vazgeçtim

0|0
    0|0
    • Koy Gitsin Öylelerine Ayar Olurum Zaten Ne Arıyorlarsa Sanırsın Prens Gelicek Alıcak ..

• Onu da dememek lazım hacı, benden hoşlanan kız da olabilir benden karşılık bekleyip ben hoşlanmadıysam suçlumuyum?

• Simdi Durum Farklı Ben Kızların Acıdan Söyledim Kızları Bilirim Kendilerini Çok Begenirler Bi Kac Kisiden İlgi Gördüklerinde Dünya Toz Pembe Olur Gözlerinde Senle Cıkmayı Degil Simdikiler Konusmaya Bile Tenezül Etmiyorlar Yakısıklı Bunları Üzen Postayı Koyan Erkekler Arıyorlar Sonrada Seven Kisiden Teselli Bekliyorlar (:

Yükleniyor...