Demet Evgar'ın son zamanlardaki yüzünü düşünün...Aynı öyle...

Arkadaşlar ya benim sıkıntım şu.Yüzüm hem zayıf hem de elmacık kemiklerim yok.Yüzüm düz duruyor,hiç bir albenisi yok bu yüzden.O yüzden çok itici buluyorum kendimi ya.İlk izlenimlerde insanların beni beğendiğini düşünmüyorum.Dolgun yüze sahip olma şansımız var mı?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• var tabiyki kolajen dolgusu yaptırabilirsin 600 tl gibi bir fiyatı var ama 1 enjektör yetmeyebilir duruma göre karar veriliyor 2 yaptırırsan 1200 işte 3-6 ay falan gidiyor sanırım sonra yine eski haline geliyor 2. bir seçenekte vücudundan alınan yağı içine bazı maddeler eklenip yanağına dolgu yapıyorlar bu daha kalıcı ve pahalı bir yöntem bunda baştan dolguyu fazla yapıyorlar çünkü %60 ı falan eriyor kalan kısmı senin yanakların oluyor

1|0
    0|0
    • İkincisinde yüzde kırkı kalıcı oluyor mu yani?

• anladım teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kilo almaya çalış insanlar kiloyu ilk önce yüzden alırlar.

1|0
    1|0
    • Ben yüzden almıyorum malesef.

• Teselli veremiycem her kör satıcının bir kör alıcısı vardır elbet çitayı biraz düşür :)

• Tesellini yemişim senin.

• Caps yok mu ? Ozaman ne dememizi bekliyorsun ?

1|0
    1|0
  • Kadınlarda elmacık kemiği en son baktığımız yer biz daha ilginç şeylerin peşindeyiz.

0|0
    0|0
  • tamamda kendini itici bulman, başkalarının da beğenmeyeceği anlamına gelmez... zaten kendini beğenmiş olmak ta pek iyi bişey sayılmaz ¶:)

0|0
    0|0
  • Demet evgar a benziyorsan şanslı olman lazım bence.

0|0
    0|0
  • demet evgar mükemmel bir kadın

0|0
    0|0
  • takıldığın şeye bak değer mi

0|0
    0|0
  • ben demet evgari en son ne zaman gordum onu hatirlamiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0