Bir kızdan pes'te (ya da herhangi bir futbol oyunundan) 9 fark yediğiniz oldu mu?

Bu gün başlıktaki durumu yaşadım,sınıftaki bir kıza 2-11 gibi ezici bir skorla mağlup oldum.Bende pes uzmanı değilim ama bu kadar fark yemek fena koydu :) Sizde bir kızdan böyle bir yenilgi aldınız mı ?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yok hiç centilmen değilimdir hiçbir rakibe acımadım cinsiyet ayırmaksızın :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hehehehe kız resmen içinden geçmiş :)

0|1
    1|1
  • lanet olsadı bir sürü tuş var çözemedim :D gerçi bir kere oynadım sevgılımlede :D

0|1
    0|0
  • Boş ver.En azından 1 yıl sonra kendine çok güleceğin bir anın oldu

0|1
    0|0
  • Çok iyi pes oynarım.. Ve ben seni farklı yenerim ezerim diyen erkek arkadaşlarımı yenmişliğim var.. :)

Siteden bir arakadaşlarda yaza turnuvamız olcak...Pesi bıraktırcam ona ;)

0|1
    0|0
    • Hehehe:) Sen beni genel klasmanda yen pesin p'sini daha ağzıma anmam ama öyle bir ihtimal hiç yok nerdeyse;) Sen ne koyuyorsun ortaya?

• Asla küçümseme gibi bir durum yok tam aksine kendime güvenim bu konuda çok fazla;) Düşün bakalım saat 12'ye kadar düşünme süresi veriyorum sana bakalım ne çıkacak:)

• hımm o zamn benle oynarsın çünkü gerçekten profesyonel oynarım ve prof. turnuvada 1. sıradayım

• Langırt çok güzel oynarım pek çok erkeğide langırtta yendim .:D

0|1
    0|0
  • ya sen gene gol atmışsın ben o oyunda daha hangi tuşa basacağımı bilmiyorum düşün :D

0|1
    0|0
  • 9 değil de 3 fark yemişliği var sevgilimin benden :)

0|1
    0|0
  • Erkege yenildim ama kıza hayır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kızlarsa pes mes oynamam o yüzden yenilgi derdi de yok ...

0|1
    0|0
  • Hıç kızla pes oynadım fakat oynsamd ne kadr iyi olursa olsub öyle uçürm fark yemem hacı alırim barcayı ceviririm topu tamam baktım fark açiliyo cok iyi top ceviririm oyunu soguturum yana arka paslarla fark yemeyi onlerim.

0|0
    0|0
  • Bir kız var sitede çok iddialı konuşuyor nasip olursa pes oynarsak onunla maç sonuçlarını buraya atacağım:)

Dipnot: Böyle bir fark yesem pesde oyunu oynamaya tövbe ederim açık ve net;)

1|0
    0|0
  • Bir kıza peste yenilmem.İstediği iddiaya da girerim.o kadar da iddialıyım.

0|0
    0|0
  • sen bir daha eline pes alma bence. 11 tane gol yenirmi ayıpp ayıp :)) değil fark yemek bır hatun benı peste yensın çıktığından beri oynadığım play stationa bir daha el sürmem o derece :D

0|0
    0|0
  • Beni hiçbir canlı peste yenemez , yenemez dediğim şöyle 10 maç yaparız 7-8'ini ben kazanırım 1-2'sini şansaa kaybederim.

0|0
    0|0
  • dilinden kurtulamazsın valla dikkat et :)

0|0
    0|0
  • Alsaydım muhtemelen bir daha elime almazdım o kolu. PES'e tövbe eder abdest alır namaza başlardım :)

0|0
    0|0
  • gaiba cünüpsün arkadaşım :D

0|0
    0|0
  • FIFA gibi bir oyun yapmış adamlar hala pes oynuyolar neyse o 11 gol de ya orta açıp kafa vurup atmıştır ya da uzaktan saçma sapan şutlardan gol olmuştur üzülme dünya da pes kadar saçma bir futbol oyunu yok!

0|0
    1|0
  • Senin yerinde olsam Ps'i kapatırdım la :)))

0|0
    0|0
  • hacı tavlada birinde 8 - 0 yenildim ... o gündür bugündür tavla oynamıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben erkekten bile o farkı yemedim fark yemem fark atarım pes 2013 juventus takımım :)

0|0
    0|0
  • bir kız asla beni pes'de yenemez... erkek de yenemez derim ama arada bir yenebiliyorlar :DD

0|0
    1|0
  • olm gizli yapmayı unutmuşun.

0|0
    0|0
  • allah göstermesin pes oynamayı bırakırım ben o farkı bir erkekden yemedim :D

0|0
    0|0
  • pes de kıza yenılınır mı dıyecek bır sey bulaıyorum kızlar peden ne anlar hacım

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam bir daha joysticki elime almam utancımdan

0|0
    0|0
  • Evet 6.2 yenildiğimi iyi hatırlarım :)

0|0
    0|0
  • olmadi..olursa elini operim..evlenirim hatta..

0|0
    0|0
  • Allah o günleri göstermesin :D en fazla yediğim fark 6-2 :D başkada yok zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...