Kilolu bayanlardan çok hoşlanıyorum durumum çok mu inanılmaz

merhaba bende saplantı haline geldi neler hayal ettiğimi anlatamam bile. oturduğunuzda göbeğinizin katlanması,tayt giydiğinizde bacaklarınızın dizlerinize kadar birbirine değmesine kısa kolllu ya da askılı giydiğinizde kollarınızın kalınlığına sarkmasına ,selülitlerinize kalçalarınızdaki sivilcelere kiloyla ilgili her türlü olumsuzluğa kusura (tabi bence kusur değil ama ) hayran olmak beni çok mu ilginç kılıyor yoksa böyle bir arkadaşınız oldu mu ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin zevkleri farklıdır:D istediğin gibi yaşa, ama buraya yazmakla iyi etmedin; şimdi ne dalga geçerler:Pp

0|0
    0|0
    • haklısın mutlaka öyle olacaktır ama belki anlayanda çıkar :)

• evet güzelmiş

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• doğrudur , her insanın fantezisi farklıdır. bende kumral ve balık etlilerden hoşlanıyorum. kimileri zayıf kız ister ama bana zayıf fizikliler ve aşırı kilolular çoooook itici gelir.

0|0
    0|0
  • katlanan göbek ve kalçadaki sivilceler içim dışıma çıktı:)

0|1
    0|0
  • en son ne zaman önce cinsel hayatin oldu koç ? :D

0|0
    0|0
    • birkaç gün önce ama ne zaman gerçekten zevk aldığınız şeyi yapmaya istemeye başladığınızda sınırları kaldırdığınızda birşeyleri halledebiliriz belki tamam kabul ediyorum değişik farklı belki çok extreme ama daha başka daha farklı nelrden hoşlanılabiliyor inanamazsınız

• Ne kadar değişik fanteziler okudum seninki en iyisi hem öyle bir kız bulmakta zorlanmazsın,ülkemizde tarif ettiğin kız modelinde çok var.

0|0
    0|0
  • Kışın dogalgaza para vermezsin hacı ne güzel sarıl yat :D

1|0
    0|0
  • ne güzel sevaba giriyorsun işte

0|0
    0|0
    • ne demek anlayamadım

• açık yazmıstım oysa...yani onlarda şişman oldukları için kimsenın kendileri ile ilgilenmediklerinden dolayı üzülüyorlar ve bunalıma giriyorlar

• kızlar hep derdimde inanmazdınız. her kör satıcının bir kör alıcısı vardır diye:(

0|0
    0|0
  • Git intihar et sen

0|0
    0|0
    • intihar edecek bir durumum yok ve reelde düşündüğün zaman acaba hangimiz daha çok zevk hayattan ve herşeyden sen kabullenilmiş sıradan ve alışılmış yargılanmayan ilişkileri yaşarken dayatılmış zorlama ve ben istediğim gibi gerçekten kimseyi takmadan içimden geldiği gibi

• peki anladım teşekkür ederim

• Tamam bişey değil

Yükleniyor...