Dursun Özbekmi? Yoksa Ünal Aysalmı? Mayıs Ayındaki Seçimi Kim Kazanır?

Dursun Özbek güven tazelemek için seçime gidiyor rakibi ise bu defa 200 milyon Euroyla geleceğim diyen Ünal Aysal
Sizce Gsdeki seçimi kim kazanır?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ünal başkan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatiğe de Fotomaçada baktım hiç birinde böyle bişey yazmıyor. Sadece bir sitede serhat ulu eren Ünal Aysal tekrar gelecek diye açıklama yapmış. Bana pekte inandırıcı gelmedi.

Gelirse de kendi pisliğini temizlemiş olur ama ben yinede geleceğine inanmıyorum. Zaten bu günleri taa o zamandan gördüğü için kaçtı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence benim başkan olmam lazım kulüp tarihinin ilk kadın Başkanı olurum tarihe geçerim :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aysal kulübü biraz daha düdüklemek için mi aday olacak acaba , hala bu adama kanan birileri varsa kulübün geleceğini satmış olur

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal bugün seçime gitsin karşısında kim olursa olsun kazanır. Tartışmasız son yıllarda Türkiyedeki en vizyonlu başkan.
    Hatalarından ders almış bir Ünal Aysal'ın neler yapabileceğini düşünmek çokta zor değil.

0|1
    0|0
    • Bu kadar borca sokan hangi başkandı? Profilindeki adamı kim getirdi?

• @PonBoy ..

• Reala kafa tuttuduk diyen sensin. Sonra lafı çeviriyorsun sizinle munakşa da yaapılmor.

• Valla Akp'de 1 kasımda ciddi düşüş bekleniyordu ama yine de yükseldi adamlar, önümüzdeki seçimlerde de bence favori yine Melih Gökçek, Chp yine bayağı zorlar ama sanmıyorum ki baş edebilsinler, Akp Melih Gökçek rahat alır hacı bu dediklerini tanımıyorum bile.

Cayırt

0|0
    0|0
  • Bu kadar borca sokan kim Ünsal Aysal. Her dönem Melo, Drogba, Bruma, Telles, Muslera, Hamit say say bitmiyor adam zaten 200 milyon euro borca sokdu bence parayı vermeesi lazım kendisi gelmemesi lazım.
    Not:Bir Fenerliyim.

0|1
    0|0
    • 200 Milyon Euro+Lucescu ile geliyor

• Luce her sene basarili olup takimina en az 20 milyon kar ettiren bir hoca. Nasil gelse ne olur adam bu işin uzmanı Aysal Luce ikilisi çok can yakar

• UmarımAysal gelmez gelirse 1 yıl degıl birdaha avrupa göremezsiniz. Sizin amacınız transfer yapan adam mı yoksa dürüst yöneten bir adam mı. Biz 2 yıl Avrupaya gitmedik transfer yapmadık ne oldu en kötü2. bitirdik. Siz bu yıl transfer yapmadınız geçen yıl 3 kupa alan takım 1 kupa aalamıcak.

• Hiç fark etmez gs her türlü dibe düşecek :)

0|0
    0|0
    • Yav he he

• Görüyoruz. Uefa meni ne kadar da tatlıydı :))

• 1 yıl gitmese ne olucak? Çok iyi sistem hocası gelecek çatla :)

• Ünal aysal aday mı olacakmış?

0|0
    0|0
  • Ünal aysal

0|0
    0|0
Yükleniyor...