Kızlar çok güzel olduğunuzu sandığınız günler yürürken yolu uzatır mısınız ?

Kızlar çok güzel olduğunuzu hissettiğiniz günler gideceğiniz yolu uzatıp fazladan tur attığınızı biliyorum, yalan mı getir kuran getir. yalan mı? :)))

Güncellemeler:
(not: sorduğum sorularda bana hakaret eden, sorularımı ciddiye alan, amacının gülüp geçmek olduğunu anlamayan herkese ve cevap veren herkese selamım +1 dir bundan öncede böyleydi bundan sonrada..)
Cüneyt Arkın film çevirir

Orhan Gencebay şarkı söyler

Elif Şafak roman yazar

OttomanWarrios KS de soru sorar :)))

0|0
66|19

En İyi Kız Görüşü

• Hiç öyle bişi yapmadım yaa yarın bir denicem:)

0|1
    0|0
    • bırak yeme bizi:)))

• Bak şöyle yapmışlığım var ama,yemeğe gitmişizdir atıyorum çok özenmişimdir kendimi çok güzel hissediyorumdur yemekten sonra eşime hemen eve gitmeyelim hazır bu kadar güzelken şuraya da gidelim burdada bir kahve içelim falan diye uzatmışlığım vardır :)) yürürken yolu uzatmamın mümkünatı yok ya tembel insanım ben en kestiremeden giderim hep :)

Kızlar Ne Diyor 65

Erkekler Ne Diyor 19

• İbretlik tespit was here :D 5'ledim :)

2|1
    0|0
  • Kızlar değil, adam akıllı giyindiğim de ben bile kamuya açık alanda ölmek istiyorum.

2|4
    0|3
  • Verdim 5 puanını severek okuyoruz üstad.

0|1
    0|0
  • Sanki bizdde aynı değil :)

0|2
    0|0
    • hehehe :) erkeklerde okuduklarm arasındaki en dürütçe cevap bu sanırım, erkeği kızı pek yok 2 cinste kıyafetleri giyip bakımı yapıp alışveriş merkezlerine çarşılara gitmiyor sanki :)

• Yani öyle yalan yok :)

• valla süper soru :D

0|1
    0|0
  • Anket olmaması beni kahrediyor.. :/

0|1
    0|0
  • bunu ben de yapıyorum :D

0|1
    0|0
  • çok iyi ya getir kuranı :D

0|1
    0|0
  • süper soru tebrikler :)

0|1
    0|0
  • Soru Harika Tebrik Ettim ... Ayakta Alkışlıyorum Seni :)))

0|1
    0|0
  • Demekki neymiş güzel giyim ve bakım özgüven getiriyormuş. :) ya bu haldeki kıza brad pitt takilsa yüz vermez :D sonrada yanliziz diyolar

0|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın film çevirir

Orhan Gencebay şarkı söyler

Elif Şafak roman yazar

OttomanWarrios KS de soru sorar :)))

0|0
    0|0
  • Kızlar çok güzel olduğunuzu hissettiğiniz günler gideceğiniz yolu uzatıp fazladan tur attığınızı biliyorum, yalan mı getir kuran getir. yalan mı? :)))

0|0
    0|0
  • kızların bu kadar boş kafa oldugun bılmıodum yorumlaara bak fazla dan sehır turu atacaklar nerdeyse

0|0
    0|0
  • ben soruyu algılayamadım..bir kız kendini güzel hissedince neden yolu uzatsın ki..?

0|0
    0|0
  • geçen gün birini kendi kendini şaplaklarken gördüm

0|1
    0|0
  • Cevapları görünce dumur oldum :D

0|0
    0|0
  • cevaplara baktım da cidden bunu yapıyormuş kızlar ilginç :) soru güzel artı 5 :)

0|0
    0|0
  • O bizde de yok mu şimdi Osmanlı savaşçısı güzel kardeşim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...